Laura Mercier RoseGlow Caviar Stick Eye Shadows Shadows

[ad_1]

روزی روزگاری ، من یک فرد بزرگ سایه چشم بودم. من هر روز از سایه ها و تکنیک های جدید و سرگرم کننده زیادی صحبت نمی کنم ، اما بیشتر صبح ها دوست داشتم رنگ برنزی y ملایم داشته باشم. اما این قبل از همه گیری بود. در حال حاضر ، در حالی که از خانه کار می کنم ، از SPF استفاده می کنم و روزی آن را صدا می زنم. یا اگر واقعاً فانتزی هستم ، کمی ریمل مژه و ابرو بزنم. با کاهش محدودیت ها ، من خودم را مایل به بیرون آمدن از آرایش خود دیدم ، بنابراین وقتی سایه های جدید Laura Mercier RoseGlow Caviar Stick Eye Shadows روی میز من (کار از خانه) قرار گرفت ، من بهانه ای نداشتم که به آنها چرخش ندهم.

سایه چشم Laura Mercier RoseGlow Caviar Stick (25 پوند) در شش سایه جدید وجود دارد: تخت گل رز ، بوسه از رز ، رز ممنوع ، رز وحشی ، Strike a Rose و Rose Thorn – به گونه ای طراحی شده است که تمام رنگ های پوست کامل می شود. رنگ طلایی رز هدف این محصول ارائه رنگی با قابلیت استفاده آسان ، پوشیدن طولانی و تاثیر زیاد تا 12 ساعت است. چوبها همچنین قول می دهند که به راحتی روی یا زیر سایه چشم دیگر (هم فرمول پودری و هم مایع) لایه لایه شوند.

بلافاصله پس از امتحان کردن محصول ، می دانستم که استفاده از آن یک کلاهبرداری است. نوک اپلیکاتور باعث شد که بتوانم مستقیماً روی درب خود بمالم و فقط کمی لکه بریزم. فرمول خامه ای است و بدون زحمت روی پلک های من می لغزد. همانطور که وعده داده شده بود ، چوب با سایه های دیگر به خوبی کار می کرد ، چیزی که در ابتدا در مورد آن مشکوک بودم. من دوست دارم هر سایه را به تنهایی با کمی سایه قهوه ای مات در زیر بپوشم ، اما سایه ها نیز به گونه ای طراحی شده اند که مخلوط شوند. آرایشگر لورا مرسیه ، اما سایکس ، می گوید: “رنگهای مورد علاقه خود را روی درب برهنه قرار دهید و با نوک انگشتان خود ترکیب کنید.” یا اگر می خواهید گل رز بیشتری اضافه کنید ، سایکس توصیه می کند “رنگهای مورد علاقه خود را با کرم رژگونه مخلوط کرده و روی سیب گونه ها ضربه بزنید.”

در ابتدا ، من فکر نمی کردم این چوب ها آنطور که وعده می دهند ضد ضربه باشند ، اما واقعا اینطور هستند. حتی می توانم بگویم ضد آب هستند – هرچه بیشتر وسایل خود را جمع کنید ، فرمول بیشتر ثابت می ماند.

اما روی هم رفته ، قسمت مورد علاقه من در سایه چشم چوبی خاویار RoseGlow استفاده از آنها بسیار آسان است. سایه ای را روی کل پلک خود بکشید ، با انگشت خود مخلوط کنید و خوب هستید. البته ، اگر می خواهید حرفه ای باشید ، می توانید از قلم مو استفاده کنید و با سایه های دیگر ترکیب کنید ، اما چوب های خاویار طوری طراحی شده اند که استفاده از آنها بی دردسر است. اگر از سایه چشم تنبل استفاده می کنید ، آنها کاملاً ایده آل هستند تا کمی سرگرمی را به آرایش روزمره خود تزریق کنید.

سایه چشم Laura Mercier RoseGlow Caviar Stick Eye در حال حاضر در Space NK و در سراسر کشور از 16 اوت در دسترس است.

منبع تصویر: Laura Mercier Rose سایه چشم خاویار براق در سایه ها: بوسه از گل رز ، بستر گل رز ، رز ممنوع

منبع تصویر: لورا مرسیه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>