Lil Nas X از لباس به لباس شلوار در جوایز BET تغییر می کند

[ad_1]

Lil Nas X تصمیم گرفت که در مراسم جوایز BET 2021 تغییراتی در لباس ایجاد کند ، اما این امر باعث نمی شود که دومین چهره وی از اولین مسابقه معنادارتر باشد. در حقیقت ، لباس آبی و سفید او – که توسط آندره گروسی ، یک فارغ التحصیل جوان از موسسه مد Polimoda در فلورانس ساخته شده است – دارای چاپی است که شما باید برای دریافت پیام بزرگنمایی کنید ، در صورت عدم استفاده از شبح حجیم پیشنهاد می کنم او بیانیه می دهد.

گروسی اولین طرح های خود را در یک فصل طراحی کرد ، بخشی از مجموعه ای به نام “به DeusLand خوش آمدید” ، برای زیر سوال بردن آداب و رسوم و سیاست های جامعه ما ، که وقتی گرافیک سایه دار این لباس “تاریخی” را از نزدیک دریافت خواهید کرد ، خواهید دید. همچنین توسط دیوید بلانک نوازنده پوشیده شده و در مجلات نیز به نمایش در آمده است و اکنون Lil Nas X آن را به منظور تجلیل از فرهنگ سیاه و سفید ، از جلوه ای کامل که همراه با کرست زیپ دار ، ژاکت ، و بندهای سفید است ، به کانون توجهات درآورده است. تمام قطعات از طریق تکنیک های پایدار ساخته شده اند ، که تعهدی است که برچسب به آن اختصاص داده شده است.

پس از چرخاندن دوربین برای شماره های “Historical” گروسی ، Lil Nas X اقدام به تغییر یک لباس گلی الهام گرفته از دهه 70 از مجموعه پاییز / زمستان 2021 ریچارد کوین کرد که با کریستال و مهره های رنگارنگ تزیین شده بود. هر دو لباس با گل میخ های فلزی یکسان و حلقه های نقره ای ساخته شده بودند. برای دیدن کانال Lil Nas X در یک لحظه مهم روی فرش قرمز پیمایش کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>