Line of Duty: خلاصه ای از سری 6 ، قسمت 1

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 16/03/2021 برای بارگیری در دسترس است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 1 (No. n / a) - نمایش های عکس : DI Kate Fleming (VICKY MCCLURE) ، DCI Joanne Davidson (KELLY MACDONALD) - (C) World Productions - عکاس: Steffan Hill

لحظات آغازین قسمت اول از خط وظیفه سری شش به همان اندازه چشمگیر و چشمگیر بود که امیدوار بودیم – در یک موسیقی متن فیلم کاکوفون (و شوم) تنظیم شود که شامل تلفن زنگ خورده و سیگنالهای پلیس را خراب می کند و به دنبال آن موسیقی ملایم ارکسترال که فقط به فضای تهدیدآمیز می افزود.

در میان همه این صداهای ناسازگار ، به ما معرفی می شود که چه کسی احتمالاً آنتاگونیست اصلی این فصل (یا قهرمان اصلی است ، با این نمایش سخت است) ، DCI Joanne Davidson (کلی مک دونالد). با داشتن چهره باز و معمایی ، احساس امنیت کاذب قابل لمس است زیرا وی با تیم تحقیق قتل (MIT) در مورد احتمال دستیابی به پرونده نامشخص روزنامه نگار قتل ، گیل ولا (آندی اوشو) ، به نام عملیات فانوس دریایی ، ارتباط برقرار می کند. این پرونده برای بیش از یک سال حل نشده باقی مانده است ، پس از آنکه ولا در آستانه وی از فاصله نزدیک مورد اصابت گلوله قرار گرفت و اولین نتیجه واقعی در مورد یک مظنون “مسلح و بسیار خطرناک” – اطلاعاتی که توسط یک پسر اجاره ای محلی بدون نام به آنها داده شده است – منجر به دیویدسون می شود تیم برای دستگیری مظنونی به نام راس ترنر وارد عمل می شود.

An Arrest Gone Awry

اما صبر کنید ، این چیست؟ دی کیت فلمینگ (ویکی مک کلور) یکی از افسران DCI دیویدسون در پرونده است و فرض بر این است که وی باید مخفیانه عمل کند. با این حال ، بعداً او از نام خودش شنیده شده است ، کاری که کیت هرگز در هنگام مخفی کاری نمی کند و او به پیش زمینه AC-12 خود اشاره می کند ، بنابراین چه اتفاقی روی زمین می افتد؟ بعداً در این باره اطلاعات بیشتری بدست آورید ، زیرا صحنه بلافاصله در MIT برای دستگیری ترنر به MIT بریده می شود. در طول راه ، هنگامی که DCI دیویدسون اعلام کرد او یک وانت سفید مشکوک در خارج از مغازه دیده است ، سردرگمی ایجاد می شود ، که به گفته او کاملاً باید یک سرقت مسلحانه باشد. وی اصرار دارد که کاروان پلیس که وی در راه دستگیری ترنر بسیار خطرناک دست به کار می شود ، کاری را که آنها انجام می دهند تا جلوی سرقت را بگیرند که به نظر نمی رسد هیچ کس دیگر در تیم ، یک سرقت باشد.

نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 1 (No. n / a) - نمایش های تصویری: حمایت از هنرمندان - (C) تولیدات جهانی - عکاس: Steffan Hillمنبع تصویر: بی بی سی

کیت بلافاصله مشکوک به نظر می رسد ، همانطور که PC Farida Jatri (آنیکا رز) ، که قبلا دیده می شد تحت سری DCI Roz Huntley (تندی نیوتن) در طول سری چهار کار می کرد ، مشکوک به نظر می رسد ، اما اکنون در ون نشسته و ظاهراً با MIT در Hillside Lane کار می کند. هرکسی که تماشا می کند ، بعداً مشکوک تر می شود ، بله ، این یک سرقت DCI دیویدسون بوده است که رهگیری شده است ، اما سه مظنون با ظاهری وحشت زده فقط نامشان تخلفات جزئی است (آنها عملاً مانند خردسالان نیز به نظر می رسند) و بعید است که کاندیداهای ناگهانی تبدیل به سرقت مسلحانه. آیا دیویدسون ماموریت دستگیری ترنر را عمداً از خط خارج کرده است؟

AC-12 این سری کمی متفاوت به نظر می رسد

برای اولین بار DS استیو آرنوت (مارتین کامپستون) این مجموعه را می بینیم و زمان ارزیابی تکامل موهای صورت او. خیلی بیشتر از حد معمول به نظر می رسد و او شروع به شباهت به یک استاد می کند. در کنار کت و شلوارهای تیز معمول او ، مطمئناً یک نگاه است. او همچنین واقعاً سرخوش و شخصیت خاصی ندارد ، چیزی که ما از Lothario ساده به آن عادت نکرده ایم و دیده می شود که در اطراف بسیاری از شیمی دانان مختلف برای تسکین درد گام برمی دارد و بیشتر به تریلر سری شش پر از تخم مرغ عید پاک اشاره می کند که نشان می دهد او ممکن است به دلیل آسیب دیدگی کمر که در سری چهار به آن وارد شده ، به داروهای تجویز شده اعتیاد داشته باشد.

تأخیر MIT در رسیدن به آپارتمان ترنر هنگامی که فریدا با استیو تماس می گیرد به او می گوید که وی نسبت به آنچه اتفاق افتاده مشکوک است و می تواند از طریق DCI دیویدسون به او اطلاعات بدهد ، مورد توجه AC-12 قرار می گیرد. سرپرست تد هاستینگز (آدریان دونبار) ، تا کنون وقت بسیار کمی برای اکران دریافت کرده است (به طور ناخواسته به او گفته شد که باید سر خود را پایین نگه دارد و به او گفت که خوش شانس است که یک شغل توسط DCC Andrea Wise ، بازیگر نقش الیزابت رایدر دارد) ، سپس به تصاویر تیم در Hillside Lane که AC-12 می تواند تحقیق کند ، و انگشت عصبانی را به سمت کیت کوبید و به استیو گفت که اعتماد به برخی از افراد تیم برای دادن اطلاعات محکم به آنها دشوار است. وضعیت کیت در AC-12 بدتر به نظر می رسد ، زیرا او و گافر به وضوح دچار نوعی سقوط شده اند.

با تری بویل ، چهره ای آشنا از سری 1 آشنا شوید

سپس به DCI Davidson و MIT برمی گردیم. در این مرحله آنها خود را به آپارتمان ترنر در خانه Beechwood رسانده اند ، اما در عوض تری بویل (تامی جسوپ) را که همان شخصیتی است (با بازیگری بازیگر دیگری) که مورد سو Tom استفاده قرار گرفت و مورد استفاده قرار گرفت توسط مردان تامی هانتر در سریال یک به بدن جکی لاورتی (Gine McKee) را در فریزر خود مخفی کنید. ما بویل را دوباره در سری پنج (این بار با بازی جسوپ) دیدیم که پلیس متوجه شد آپارتمان او مقابل مغازه چاپخانه Kingsgate است که به عنوان نمای اصلی OCG عمل می کرد.

تحت فشار ، تری ابتدا قبول می کند که او راس ترنر است و توسط DCI Davidson و DS Chris Lomax (پری فیتزپاتریک) دستگیر و مورد بازجویی قرار می گیرد. به زودی کشف شد که تری راس نیست و جایی که او را دستگیر کردند محل زندگی معمول او نبود (او به وضوح به عنوان طعمه در آنجا کاشته شد). آپارتمان واقعی وی در کینگزگیت طی یک اینچ از عمر آن تمیز شده و از تمام شواهد پزشکی قانونی پاک شده است ، به غیر از برخی تصاویر از گیل ولا بر روی دیوارهایی که به ندرت مایع منی تری روی آنها وجود دارد ، و همچنین شواهدی از داروهای سخت ، و یک ژاکت از تری که حاوی بقایای گلوله است. نه تنها این ، بلکه محل سکونت معمول تری نزدیک به محلی است که گیل ولا مورد اصابت گلوله قرار گرفته است ، و هنگامی که در مورد او سedال شد ، او را به عنوان “خانم خوب” معرفی می کند و یک نظریه شروع می کند که می تواند یک طرفدار وسواس باشد که تصمیم به قتل او دارد . پس از آن اثرانگشتی در آپارتمان خانه Beechwood House یافت می شود که نشان دهنده حضور یک مرد دیگر است که مشخص شده کارل بنکس است ، که احتمال می رود در این ماجرا دخیل باشد ، و تری فعلا از این موضوع خارج شده است. همچنین معلوم شد که فریزر حاوی جسد لاکی لاورتی از آن زمان از محل خارج شده است (اگرچه کسی لطفاً آن کارهای محافظتی را شروع کند).

نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 1 (No. n / a) - نمایش های عکس: DC Chloe Bishop (SHALOM BRUNE-FRANKLIN) ، DS Steve Arnott (MARTIN COMPSTON) - (C) World Productions - عکاس: Steffan Hillمنبع تصویر: بی بی سی

AC-12 عضو جدیدی از تیم می شود

برید تا استیو و کیت با هم در ماشین رانندگی کنند ، و بدترین ترس ما تأیید شود. این سه نفره خارق العاده ، زندگی خود را وقف شکنجه کردن مس های خم شده و به دست آوردن قلب ملت می کنند ، دیگر وجود ندارد. کیت تأیید می کند که AC-12 را ترک کرده است زیرا از کار خسته شده است ، و استیو بعداً در یک کافه هنگام ملاقات با دوست دختر سابق نیکولا (کریستینا چونگ) اعتراف می کند که او نیز از AC-12 خسته شده است و نیاز به حرکت دارد بر. به نظر می رسد تیم رویایی در حال از بین رفتن است و این س questionsالات زیادی را به همراه دارد ، خصوصاً در مورد آینده نمایش که ممکن است بعد از این سریال پایان یابد. به هر حال استیو هنوز در AC-12 است و البته می خواهد کیت را برای تماشای DCI دیویدسون از نزدیک استخدام کند. او از این امر به شدت ناراحت است و واقعاً نمی خواهد این کار را انجام دهد ، اما با رضایت موافقت می کند – بالاخره آنها جفت هستند. استیو به تنهایی نمی تواند ابرقدرت بزند ، و در طول نمایش ما قطعه هایی از تازه وارد DC Chloe Bishop (Shalom Brune-Franklin) را می بینیم که وی برای تبدیل شدن به شریک جدید استیو در مبارزه با جرایم انتخاب شده است. جالب است که هفته های آینده تعداد بیشتری از او را ببینید و رشد پویای آنها را به درستی مشاهده کنید.

در همین حال ، DCI دیویدسون درمورد اینکه چه کسی CHIS (منبع پنهانی اطلاعات انسانی ، برای هر کسی که کاملاً مخفف کلمه استفاده شده در 30 ثانیه اول این قسمت باشد) که اطلاعات مربوط به هویت راس ترنر را ارائه می دهد ، گیج کننده است ، و می خواهد پروتکل را بشکند تا بفهمد. با این حال لازم نبود زیاد منتظر بماند ، زیرا بعدا مشخص شد که او از لحظات آغازین پسر کرایه محلی است و از بالای یک ساختمان بلند به سمت مرگ رانده شده است.

یک رابطه مخفی (و آشفته)

خوب ، اکنون ما هستیم واقعاً مشکوک با تحقیقات رسمی درباره DCI دیویدسون ، استیو برای اطلاعات بیشتر به فریدا نگاه می کند ، فقط او با ترس می گوید که دیگر نمی تواند آن را ارائه دهد ، زیرا “خیلی خطرناک است” ، و صدای استیو مبهوت را به دار آویخت. سپس متوجه می شویم که * نفس نفس زدن * فریدا و جو زن و شوهر بودند و با هم زندگی می کنند ، اگرچه DCI دیویدسون در حال ترک خانه ای است که با هم مشترک هستند ، داشتن و حسادت فریدا را عامل پرتاب عجله چیزها در کیسه بر روی او عنوان کرد. راه خروج فریدا جو را به دلیل یک کتاب بسته صدا می کند و می خواهد بداند چرا او هرگز در مورد خانواده اش صحبت نکرده است ، که دیویدسون با قاطعیت اظهار داشت که او هیچ خانواده ای ندارد. با این حال ، هنگامی که او خانه خود را ترک کرد ، او خود را در یک تخت دندانه دار (و بسیار آبی) قرار می دهد و شروع به پرتاب لیوان به سمت عکس یک زن می کند که به نظر می رسد مادر او است.

در آنجا ما آن را ترک می کنیم ، مقدمه ای سریع ، نمایشی ، بی معنی و بی معنی در مورد چهره های جدید و آشنا با بدی خمیده جدید به شبکه. دشمنان قدیمی با دشمنان جدید عجین شده اند و هر لحظه تردیدها در مغز ما جای می گیرد. هفته آینده با ما همراه باشید ، برای بازبینی قسمت دوم و تشریح پیچش های بیشتر از یک شلنگ درهم.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>