Line of Duty: خلاصه ای از قسمت 2 ، سری 6

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 23/03/2021 آغاز شده است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 2 (No. n / a) - نمایش های عکس : DI Kate Fleming (VICKY MCCLURE) ، DS Steve Arnott (MARTIN COMPSTON) - (C) World Productions - عکاس: Chris Barr

قبل از رسیدن به ذره ذره قسمت دوم از خط وظیفه سری شش ، صدای بی بی سی به ما یادآوری کرد که احتمالاً اکنون با حل بزرگترین رمز و راز این قسمت هفته گذشته ، احساس خوشایندتری خواهیم داشت: معنای مخفف CHIS (افسر مخفی اطلاعات انسانی ، در صورت هنوز آن را جستجو نکرده اید). آنها همچنین اعلام کردند که 10 میلیون نفر از ما در قسمت ابتدایی سریال شش قرار گرفتیم و این باعث می شود بیشترین مخاطبی باشد که در هفت سال گذشته افتتاحیه یک درام را به خود جلب کرده است. (اگر آن را مشاهده نکردید ، همین حالا آن را در iPlayer بارگذاری کنید یا شرح خلاصه ما را بخوانید.) قسمت دوم سرعت را از قسمت اول کمی عقب کشید ، اما میزان آغوشهای باریده شده و عرق آور شدن بیشتر از آرایش ها برای آن – و اجازه داد که همه مهم است خط وظیفه توسعه شخصیت که نمایش بسیار خوب انجام می شود. سرپرست هاستینگز (آدریان دونبار) همچنین در طول اپیزود یک سری خطوط یک سری را تحویل داد (نویسندگان فیلمنامه این هفته واقعا زخم های زبانی او را از پارک بیرون زدند) ، و برخی از چهره های قدیمی – چه خوشامد و چه ناخوشایند – دوباره به بازی برگشتند .

AC-12 تحقیق جدیدی دارد

در آغاز قسمت دو ، تحقیقات AC-12 در مورد عملیات فانوس دریایی به طور کامل در جریان است و هفت دقیقه طول می کشد تا سوپرینتندنت هاستینگز اولین کفر خود را بیان کند. او اعلام کرد که یک کارمند Hillside در حال ارائه اطلاعات به تیم Lighthouse است ، و این درهم آمیخته با اطلاعاتی از خبرچین PC Farida Jatri (Anneika Rose) است ، وحشت زده به نظر می رسد و درخواست انتقال سریعتر از DS Arnott (Martin Compston) از Hillside را دارد. حرکتی در مورد علاقه آخر عشق او. آرنوت و دی سی کلوئی بیشاپ (شالوم برون-فرانکلین) اخبار قدیمی روزنامه گیل ولا (آندی اوشو) ، روزنامه نگار مقتول را در مرکز عملیات فانوس دریایی تماشا می کنند ، جایی که او فساد پلیس را در چندین پرونده تحقیق قدیمی AC-12 القا می کند ، Sindwhani (آس باتی) به سختی در حال انکار در حلقه است ، اظهار داشت که عملیات درخت گلابی به هر سو ظن به فساد پلیس درها را محکم بسته است. البته همه دروغ ها ، در غیر این صورت ، چرا ما باید تماشا کنیم؟

آرنوت و بیشاپ با یک همکار سابق گیل ولا (با بازی پراسانا پواناراجا) مصاحبه کردند ، که به آنها می گوید گیل در حال جمع آوری مطالب مربوط به جرم واقعی بود که قابل پخش نبود و آن را به پادکست تبدیل می کرد. معلوم است که به دنبال قتل او ، تمام مواد او به سرقت رفته است و فقط یک کلیپ صوتی کوتاه و یک فیلم کوتاه پشت سر گذاشته شده است. مورد آخر چیزی غیر از ویدیویی است که در تریلر سری شش پر از تخم مرغ عید پاک مشاهده می شود ، که برای دسترسی طرفداران نیاز به شکستن کد توسط آلن تورینگ دارد. آرنوت وقتی دریافت که افسران تحقیق اولیه (DCI جوآن دیویدسون و MIT) مستند کرده اند که هیچ چیز از آپارتمان گیل به سرقت نرفته است ، در واقع مفقود شده است.

قبل از ملاقات با یک کیت دیلی کیت فلمینگ (ویکی مک کلور) که مشخصاً نمی خواهد در تحقیقات AC-12 در مورد عملیات فانوس دریایی شرکت کند ، آرنوت با هاستینگز گفتگو می کند. هاستینگز خبر مهیجی را مبنی بر اینکه یک آرنوت به عنوان یک DI موقت ساخته می شود (بازرس کارآگاه ، اکنون که ما هستیم) خط وظیفه استادان لینگو) ، و او با ترک دفتر با کوچکترین ضربه ای که به خود دیده است جشن گرفته است. هاستینگز سپس با اصطلاحات مبهم اعلام کرد که باید جایی باشد و او را از دفتر خارج می کند ، جایی که او را از بالای برج در پله ها مشاهده می کند ، جایی که جلسات متعدد ، هر دو غیرقانونی و غیره ، توسط AC- ما مشاهده شده است 12 دوست قبل. هاستینگز با استف کوربت (امی دی بهروان) ، بیوه جان کوربت (استیون گراهام) از سری گذشته با کسی ملاقات نمی کند. آرنوت این اطلاعات را برای خود نگه می دارد در حالی که با کیت در کوچه خنک معمول دیدار می کند و او تلاش می کند نه توسط وفاداری تقسیم شده خود به استعاره به نصف تقسیم شود.

نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 2 (No. n / a) - نمایش های تصویری: هنرمند مکمل ، DCI Joanne Davidson (KELLY MACDONALD) ، DCI Ian Buckells (NIGEL BOYLE) ) ، DS استیو آرنوت (مارتین کامپستون) ، دی سی کلوئی اسقف (SHALOM BRUNE-FRANKLIN) - (C) World Products - عکاس: Steffan Hillمنبع تصویر: بی بی سی

مظنون دیگر مرده است

در همین حال ، در یک ساختمان متروکه و دارای دوربین مداربسته صفر (البته) ، بدن کارل بنکس با شکاف گلو ظاهر می شود ، همه به طور مرتب با اثر انگشت های CHIS مرده روی یک سلاح قتل در همان نزدیکی بسته شده است ، که او هیچ تلاشی نکرد اصلا مخفی کردن آیا به این باور رسیده ایم كه بنكس (كه خود را راس ترنر نامیده می شود) باید به لطف CHIS كه در مورد دخالت در قتل گیل با جرایم سازمان یافته لاف می زد و سپس CHIS را برای قتل خود طرح می كرد ، از بین برد؟ این قطعاً DCI Davidson (کلی مکدونالد) را درگیر “مشاهده” سرقت مسلحانه هفته گذشته می کند تا به جرایم سازمان یافته فرصتی برای مبادله بانک ها با تری بویل (تامی جسوپ) و اجرای این نقشه شرورانه بدهد.

در حالی که این نظریه هنوز تأیید نشده است ، حدس بزنید چه کسی در صحنه جنایت ظاهر می شود؟ هیچکس غیر از دوچرخه سواری / تلاش برای برش انگشت رایان پیلکینگتون ، از سری یک ، که پس از آن بزرگ شد و به عنوان بخشی از OCG به رهبری افسر مخفی DS جان کوربت در سری 5 بزرگ شد. بدون شک او آخرین بار در حال دور زدن به آکادمی پلیس بود. به قصد ادامه فساد در نیروی پلیس و تسهیل جرایم سازمان یافته. خوب ، اینجا او است ، در صحنه جنایت به عنوان برنج جسور است و اکنون یک افسر کاملاً موفق در هیل ساید است و حتی زحمت تغییر نام خود را ندارد. با این حال ، او س carefullyالات کیت در مورد چگونگی شناخت یکدیگر را با دقت منحرف می کند و هر زمان که آرنوت باشد ، با ظرافت سعی می کند چهره خود را پنهان کند.

کیت تصمیم سختی می گیرد

اکنون که بنکس مرد ، هاستینگز دستور حمله به ایستگاه پلیس هیل ساید را می دهد. به غیر از این ، كیت تصمیم گرفته است كه وفاداری اش كجاست و DCI Davidson را از اتفاق افتاد (كف دست). دیویدسون به سرعت برای جلوگیری از نشت اطلاعات مربوط به عملیات فانوس دریایی اقدام به مهلت قانونی كرد و با خروج AC-12 از دفتر با چهره های قرمز ، صدای لبخند لب لب های دیویدسون را صدا می زند. 24 دقیقه ناامیدکننده طول کشید تا “مس خم شده” از دهان هاستینگز خارج شود ، اما روش قوی و معنی دار آن از روی لب های او باعث کند شدن آن شد. او دیوانه است و قرار است فوراً دیویدسون را با Reg تنظیم کند. 15 (مدارکی برای آگاه کردن یک افسر که پس از شکایت از آنها تحقیق خواهد شد) ، که بلافاصله توسط تازه وارد AC-12 DC Chloe Bishop (Shalom Brune-Franklin) به دیویدسون تحویل داده می شود. فلمینگ و دیویدسون بعداً یک نوشیدنی مفرح نوشیدند ، جایی که کیت به برخی از مردان اطراف اشاره می کند که نوع او نیست ، و به دنبال آن معنادار به چشمان دیویدسون خیره می شود. در خارج ، آنها آغوشی مشترک دارند که برای مدت طولانی لمس می شود ، و پس از نگه داشتن هفته گذشته ، ما فکر می کنیم که آیا این تنش به جایی منجر می شود ، یا اینکه آیا این همه یک بلوف مضاعف توسط کیت است تا وفاداری دیویدسون را بدست آورد تا بعدا او را رها کند آی تی.

آرنوت که آشکارا ملاقات استفف کوربت با هاستینگز را آشفته کرده بود ، به دیدن او در خانه می افتد. دو چیز مهم اتفاق می افتد در حالی که او آنجا است ، در میان پرسیدن سوالات بی ادبانه از جمله اینکه وی تلویزیون بزرگ خود را از کجا آورده است (هاستینگز در پایان سریال پنج مبلغ زیادی پول نقد به دلیل مقصر بودن در مرگ جان و استف بازنشستگی استف به او نداد زیرا او در حین انجام وظیفه فوت نکرد). اولین مورد این است که او دچار اسپاسم کمر کامل است و استف مجبور است سریع به اتومبیل خود برود تا برخی از داروهای مسکن را از انباشت قرص های قوی که ظاهراً فقط برای مدت کوتاه استفاده می شوند ، بازیابی کند. او همچنین وقتی از خانه استف خارج می شود سهم خود را از زبان بدن پر بار این قسمت به دست می آورد ، و آنها همچنین آغوشی مشترک دارند که کمی بیشتر از انتظار شما پس از یک بازدید حرفه ای است.

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 23/03/2021 آغاز شده است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 2 (No. n / a) - نمایش های عکس : DC Chloe Bishop (SHALOM BRUNE-FRANKLIN) ، DCI Joanne Davidson (KELLY MACDONALD) ، DCI Ian Buckells (NIGEL BOYLE) ، DS Steve Arnott (MARTIN COMPSTON) - (C) World Products - عکاس: Steffan Hillمنبع تصویر: بی بی سی

ایستادن بین DCI دیویدسون و AC-12

در اینجا به اوج این قسمت می رسیم: دیویدسون را برای استراحت (متاسفم ، مصاحبه) با هاستینگز ، آرنوت و بیشاپ وارد مقر AC-12 می كنند. او همان نمای بیرونی نسبتاً خنکی را که شخصیتش هفته گذشته تثبیت کرده است ، حفظ می کند و همین امر باعث می شود تا او نسبت به مظنونان قبلی که به جای او بوده اند ، متمایز شود. لیندسی دنتون (کیلی هاوز) غیرقابل تکرار خصمانه بود ، با این حال بینندگان را درگیر خود کرد و آنها را مجبور کرد که به تماشای او ادامه دهند. رز هانتلی (تندی نیوتن سرد ، متین و دغل بازی بود.) شخصیت دیویدسون به راحتی معمایی و آسیب پذیر او را دوست داشتنی و خطرناک می کند. هاستینگز در طول مصاحبه یک مونولوگ کنایه آمیز به او تحویل می دهد و به وضوح بهترین تک خطهای خود را برای همین لحظه ذخیره کرده است. پس از یک سکوت کوتاه و دانستن اینکه داستان او در مورد سرقت مسلحانه به اندازه کاغذ دستمال کاغذی نازک است ، او موافقت می کند که باید در عملیات فانوس دریایی فساد ایجاد شود و هیچ وقت را برای پرتاب چند نفر از اعضای تیم زیر اتوبوس تلف نمی کند ، یکی از آنها شریک سابق او فریده جاتری.

خانه جاتری ، خانه ای که وی تا همین اواخر با دیویدسون مشترک بود و کلید آن دیویدسون نیز بود ، متعاقبا مورد یورش قرار گرفت. اوه عزیز ، یک تلفن مشعل در محل یافت می شود که منجر به دستگیری جاتری و آزاد شدن دیویدسون می شود. یک جاتری وحشت زده و وحشت زده سعی دارد به هر کسی که گوش خواهد داد بگوید که دیویدسون یک دروغگوی اجباری است ، اما فایده ای ندارد. در همین حال ، دیویدسون دیده می شود که در حال ترک ایستگاه در ماشین با رایان پیلکینگتون است ، دستگیری فریدا را تصدیق می کند و اعلام می کند “این همان اتفاقی است که برای موش رخ می دهد” و سپس تلفن مشعل را از مرد مرموزی برمی دارد. هنگامی که در ماشین تنها می ماند ، فضای بیرونی او برای اولین بار ذوب می شود ، و عصبانیت فریاد آور خود را نشان می دهد ، این نشان می دهد که او نه از زور گرفتن تلفن و نه از کاری که با جاتری کرده خوشحال نیست. فقط زمان نشان می دهد که با شناخت بهتر DCI Jo ، جرائم سازمان یافته چه سوالات دیگری در او ایجاد می کنند و س questionsالات مهیج دیگری نیز در حال افزایش است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>