Line of Duty: خلاصه ای از قسمت 3 ، سری 6

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 30/03/2021 برای نامگذاری آغاز شد - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Ep 3 (No. n / a) - نمایش های عکس : Terry Boyle (TOMMY JESSOP) ، هنرمند مکمل ، Ryan Pilkington (GREGORY PIPER) - (C) World Productions - عکاس: Steffan Hill

قسمت سه از خط وظیفه یک بلیندر مطلق بود که سرعت 10 برابر سرعت پیاده روی آرامتر هفته گذشته را از طریق تلاش برای گرفتن مس های خمیده افزایش می داد.

در ابتدای این قسمت ، ما مستقیماً به CHIS (منبع مخفی اطلاعاتی انسانی ، اما مطمئناً با توجه به میزان پوشش رسانه ای هیچ کس به این یادآوری مخفف) احتیاج نداریم. شاهد جدیدی در این بلوک ، دبورا دورو (کری مک لین) ، در هیل ساید حاضر می شود و ادعا می کند که شاهد دعوا در میخانه بین CHIS و Carl Banks بوده است ، به جز اینکه وی CHIS را به درستی شناسایی می کند ، قادر به شناسایی صحیح بانکها نیست. در عوض ، او کنایه از دیدن شخصی “متفاوت” را می دهد ، و افکار DCI Joanne Davidson (کلی مک دونالد) بلافاصله به تری بویل تبدیل می شود ، که به سرعت برای بازجویی کشانده می شود. پیش از مصاحبه ، به رایل پیلکینگتون گفته شده است که بویل دهان خود را بسته نگه دارد. تری با تعهد – در ذات مردی که سالها به زور توسط مجرمان خشن کنترل می شد – همه چیز را انکار می کند ، تا اینکه لیز بخورد و با شور و هیجان درباره “یک مرد دیگر” صحبت کند. او به شناسایی این رمز و راز نزدیک می شود ، تا اینکه DCI دیویدسون مصاحبه را متوقف می کند به همان روشی که وی بازداشت بنکس را در قسمت اول متوقف کرد. کل صحنه ما را زیر سوال می برد که آیا او واقعاً به حقانیت مصاحبه اهمیت می دهد یا اینکه تری قصد داشت نامی را که نمی خواست در فضای باز بیان کند؟

DI Kate Flemming سوار می شود

سپس پیلکینگتون وظیفه همراهی تری را به خانه بر عهده دارد ، رانده شده توسط افسر بی خبر لیزا پاتل (تارا دیوینا). پیلکینگتون که در صندلی عقب با بویل نشسته است ، اعلام می کند که آنها باید مسیری متفاوت را طی کنند ، که این فقط به معنی دردسر است. او همچنین به مقداری هوای تازه احتیاج دارد و پاتل را وادار می کند تا پنجره خود را باز کند ، و به نظر می رسد این مجموعه از وقایع مشکوک به پاتل ، تری یا هر دو در لبه رسیدن به پایان آنها اشاره دارد. پس از مصاحبه با بویل مشکوک ، دی فلمینگ آنها را دنبال می کند و متوجه انحراف می شود ، اما به اندازه کافی سریع نیست که پیلکینگتون را مجبور کند پاتل را به داخل مخزن سوق دهد و از پنجره بازش فرار کند. از نظر او بدشانسی ، پاتل و بویل هر دو موفق به خلاص شدن از شر ماشین در حال غرق شدن می شوند و پیلکینگتون مجبور می شود هر دو را امتحان کرده و غرق کند ، فقط موفق شد شاهدان خود را به نصف کاهش دهد وقتی موفق شد با پاتل موفق شود. او مجبور شده است که به جای قتل او به خیال ترفند کمک کند ، زیرا فلمینگ حضور یافته و DCI Davidson و DS Lomax (پری فیتزپاتریک) را به صحنه فراخوانده است.

فلمینگ در حال بوییدن موش به اندازه کافی برای پر کردن فاضلاب های لندن ، به دیدار هیستینگز (که در ابتدا از دیدن او راضی نیست) و دی استیو آرنوت (مارتین کامپستون) در AC-12 می رود تا به آنها بگوید شک ندارد که در هیل ساید فساد وجود دارد ( خوب ، ده.) هاستینگز با حضور در هیئت مدیره ، به نظر می رسد کمی ملایم است ، و این سه نفر موقتاً متحد می شوند. فلمینگ که هنوز قادر به قرار دادن پیلکینگتون نیست ، این موضوع را با آرنوت مطرح می کند ، که هیچ وقت برای برداشتن عکس لیوان خود را هدر نمی دهد و بلافاصله او را می شناسد ، به روشی که هرگز شخصی را که یک بار سعی کرده با انگشتان خود را دور بیندازد فراموش نخواهید کرد. برش پیچ و مهره اکنون ، این عمل به رسمیت شناختن مورد انتظار قرار نگرفت – مطمئناً وقتی این قطعه مهم از معما قرار می گیرد چهره های شوکه شده ای به سبک هالیوود انتظار می رود – با این حال پاسخ های فلمینگ و آرنوت به وضوح ناقص بود. فلمینگ به زودی با یک “همسفر شب” به استیو می رود (واقعاً مثل زمان های قدیم است!) اما با بیاد آوردن یک راهپیمایی در اواخر شب ، در یادآوری سری 1-5 خالص متوقف می شود.

راز DI Arnott فاش شد

هاستینگز تماس تلفنی دیگری از استف كوربت (امی دی بهروان) دریافت می كند و بیش از این نگران است كه این تماس ها روی تلفن های كار انجام نشود. دلایل این تماس های تلفنی هنوز تحت حدس و گمان است ، اگرچه در طی این یک مورد خاص ، او استیو را به دلیل انباشت قرص هایی که قبلاً در اتومبیلش پیدا کرده بود رها می کند ، و او نسبت به پنیر آبی که بیش از حد طولانی AC- 9 نفر برای برخی از آزمایش های تصادفی دارویی شرکت می کنند. بدین معناست که هاستینگز این امر را به عنوان بازتابی از مکالمه خود با استف ترتیب داده و دستور داد آرنوت از لیست خارج شود و این حادثه به عنوان هشدار برای او عمل کند. به دلیل این خیانت ، آرنوت داغ آن را به استف می کشاند تا در این مورد با او مقابله کند.

هر کسی که “نامه قانون” را بر روی خود داشته باشد خط وظیفه کارت ، تبریک می گویم! هستینگز آن را با شدت و در حالی که 26 دقیقه از زمان پخش آن گذشته است ، آن را بیان کرد. او آن را در کنار چشم قاتل DCC Andrea Wise (الیزابت رایدر) و PCC Rohan Sindwhani (آس باتی) تحویل داد در حالی که آنها همان مونولوگ غیر ضروری هفته های گذشته را در مورد چگونگی خوش شانس بودن برای داشتن یک شغل و اجازه دادن به جنگ های قدیمی به او تحویل دادند. به صورت جستجوی H ، بروید. شکوفایی نهایی در یک صحنه غیرضروری غیرقانونی ، باعث می شود که هاستینگ خط قابل قبول الگوی رفتاری را برای Wise بیان کند ، “نام Hastings ، خانم. من مظهر یک نبرد قدیمی هستم ، خانم”. بله شما کاملا هاستینگ هستید.

چیزی بوی ماهی می دهد

در همین حال ، فلمینگ با پیلکینگتون در مورد مجموعه ای از حوادث ماهی که منجر به غرق شدن پاتل شد ، مصاحبه کرد ، و با خیال راحت DCI Davidson را از بین پرده ها تماشا کرد. میزان ابروهای بالا رفته و مقادیر کنایه آمیز “واقعاً”؟ گفته ، به شدت نشان می دهد که تنها یادداشت هایی که باید در دفترچه یادداشت خود داشته باشد ، از “دروغگو ، دروغگو ، دروغگو” تشکیل شده است. ناامیدکننده ، او کوتاهی در بیان این خط نمادین که همیشه در طول سریال 5 از او به یاد می ماند متوقف کرد: “دست از ساختن خودتان بردارید و خاموش شوید” ، که او به طور غیررسمی به DI Brandyce (لورا الفینستون) ارائه داد. زیرا در این مرحله ، این دقیقاً همان درمانی بود که شایسته پیلکینگتون است.

در تلاش برای پاسخ دادن به اخطار آزمایش دارو که به وی تحویل داده شده است ، آرنوت در خانه است و سعی دارد درد خود را با الکل مخفی کند ، که متأسفانه در نهایت بی فایده است – طولی نمی کشد که او دوباره به قرص های خود حمله می کند ، که شامل پیترادین و چارزپام ، هر دو نام های تجاری ساخته شده برای نمایش (طبق تریلر پر از تخم مرغ عید پاک ، پیترادین مبتنی بر کدئین است و Charzepam بنزودیازپین است ؛ یک آرامبخش برای مسائل خواب و اضطراب استفاده می شود).

بعداً آرنوت به استف مراجعه می کند تا از عصبانیت در مورد آزمایش مواد مخدر عذرخواهی کند (صحنه ای که برخی از طرفداران معتقدند که سرنخی از “H” را دیده اند ، زیر را ببینید) ، و ملت “یک نه ، نه دوباره” را جمع می کند ، وقتی به نظر می رسد آرنوت بعد از اینکه در تختخواب با هم نشان داده شده اند ، با یک شاهد اصلی دیگر خوابیده است. اگرچه اسبهای خود را در آغوش بگیرید ، استف به روشنی می گوید که او هیچ بند جنسی برای او دوست نداشته و فقط به دلیل ویسکی عظیمی که وی ریخته است اجازه داده است در خانه اش بخوابد. آرنوت همچنین اذعان می کند که آسیب عصبی کمر باعث ناتوانی او در بدن شده است ، چیزی که بدون در معرض قرار گرفتن پشت نمی تواند به پزشک مراجعه کند هنوز جبران نشده است. لحظه صمیمی به سرعت فراموش می شود صبح روز بعد وقتی استف در مدرسه فرار می کند ، و استیو تصمیم می گیرد از طریق وسایلش چند دستکش آبی و اسلحه به دست آورد ، با استفاده از دانش وجوه نقدی که پیدا می کند ، برای استفاده بعدی.

OCG Puzzle شروع به جمع شدن می کند

از سوی دیگر ، فریزری که جکی لاورتی (جینا مک کی) را به مدت 7 سال نگه داشته بود در یک حیاط قراضه ظاهر شده است. پزشکی قانونی همه چیز مثل بثورات است و گزارش تایید خون او در داخل آن AC-12 در هیجان غلتکی می چرخد ​​، و سرانجام با داشتن شواهد قاطع اثبات می شود که تری بویل قطعاً قربانی فاخته شده است (اصطلاح دیگری برای اضافه کردن به شما LOD پایگاه داده lingo ، اشاره به خانه یک فرد آسیب پذیر است که توسط مجرمان تصرف می شود تا به عنوان پایگاه استفاده شود).

برای پایان بخشیدن به قسمت ، پیلکینگتون به دلیل “نجات” تری توسط DS Buckells (Nigel Boyle) ، و به دنبال آن عکس مطبوعاتی ، ستایش شجاعت می کند. DCI Davidson و DI Fleming هر دو از اخبار نفرت انگیز به نظر می رسند و در میان خود گپ می زنند. دیویدسون سپس به فلمینگ می گوید که پیلکینگتون توسط DS Buckells (Nigel Boyle) به تیم خریداری شده است ، که در همان لحظه دیده می شود با یک باشگاه گلف دست به دست می شود – کنایه از The Caddy (یا آیا ما در مورد آن زیاد می خوانیم؟) در این قسمت بگویید که همه آنچه درباره DCI دیویدسون فکر می کنیم را زیر سوال می بریم. شاید او فقط یک شاه ماهی قرمز بوده است؟

DCI دیویدسون نشان می دهد که او واقعاً چقدر خطرناک است

نشسته در زندان ، گروهبان فریدا جاتری (آنیکا رز) در شرف مصاحبه با AC-12 است ، قبل از اینکه مچ دست او توسط همان نگهبان زندان که مسئول سوزاندن دستان دی. لیندسی دنتون (کیلی هاوز) بود ، باشد. سه. او که اکنون ساکت شده است ، از تماس بیشتر برای مصاحبه خودداری می کند. سپس DI Arnott از DCI Davidson بازدید می کند تا نه تنها درخواست مصاحبه AC-12 با تری بویل (درخواستی را که جو فوراً له می کند) کند ، بلکه همچنین به او در مورد جراحات فریدا در زندان اطلاع دهد. به نظر می رسد دیویدسون از این خبر متزلزل شده است. مورد بعدی که مشاهده می کنیم این است که DCI Davidson از کنار آپارتمان جاتری عبور می کند و با شور و وحشت متوجه می شود که دوباره توسط AC-12 جستجو می شود.

انتهای قسمت پر از پیچ و خم است. AC-9 برای آزمایش بیشتر دارو در AC-12 ظاهر می شود و این بار آرنوت در لیست است. پس از انجام حفاری ، کیت دریافت که دبورا دِروا ، شاهد جدید از ابتدای اپیزود ، برای سرپرست باکلز شناخته شده است و این اطلاعات را با DCI دیویدسون در میان می گذارد. سپس دیویدسون به کیت گفت که او منتظر بود کسی را پیدا کند که بتواند به او اعتماد کند و باکلز را مقصر تمام اتفاقاتی که تاکنون رخ داده است ، از جمله منحرف کردن دستگیری کارل بنکس و عدم حفظ نام CHIS. میخ تابوت باکلز است وقتی که پرونده های گمشده مربوط به Gail Vella در صندوق عقب اتومبیل وی پیدا می شود. وی سپس به عضو بعدی هیل ساید تبدیل می شود که به طور غیررسمی از ساختمان خارج می شود ، اما این بار با دستبند. پس از اینکه خودش را در اتاق خود فرو برد ، قسمت با پایان دادن به پیام دیویدسون یک رهبر OCG ناشناس بر روی یک لپ تاپ ، قبل از اینکه اعتبارات پایان یابد ، پایان می یابد.

به طور کلی ، این اپیزود به حرکت داستان کمک کرد و به اندازه کافی اطلاعات جدید به ما داد تا ما را علاقه مند کند. جدا از تماشای بیشتر فیلم های گیل ولا که خبرنگار برای پادکست جنایت واقعی خود ذخیره می کرد ، و نتیجه گیری آنچه ما همه می دانستیم ، هنوز هم DC Chloe Bishop (Shalom Brune-Franklin) وقت زیادی برای نمایش نداشت. که هیچ نشانی دیگری از انگیزه مرگ او نداشت. بیزاری از پیلکینگتون در حال افزایش است و شبکه های سو susp ظن و نظریه های توطئه در اطراف دیویدسون در حال افزایش است. در این نیمه راه ، بازیگران و خدمه خارق العاده ما را ناامید نمی کنند.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>