Line of Duty: رئیس OCG Crime Tommy Hunter کیست؟

[ad_1]

tmp_HBa8be_f5fdafc101d1ca4a_Webp.net-resizeimage.png

یک دشمن قدیمی AC-12 در قسمت 5 سریال 6 و در شرایط کاملاً چشمگیر دوباره ظاهر شده است. نام تامی هانتر (برایان مک کاردی) به خوبی شناخته شده بود خط وظیفه طرفداران در طول سریال یک ، هنگامی که او به عنوان یک ارباب ترسناک رهبر جنایت سازمان یافته ظاهر شد. حتی هنگامی که او در اوایل سری 2 با مرگ خود روبرو شد ، نام او هنوز لرزاننده ای را بر روی ستون فقرات AC-12 قرار داد و تأثیرات اقدامات او مانند تمام قدرت پس لرزه های زمین لرزه احساس می شد. نام او در ارتباط با سایر تحقیقات AC-12 در طول سریال های بعدی همچنان ظاهر می شد ، اما علیرغم مردن ، یک افشاگری عمده در مورد او باعث شد نام او بار دیگر به اوج تصور بینندگان برسد. اگر شما در تلاش هستید که تمام فعالیت های جنایتکارانه تامی هانتر را به خاطر بسپارید و اینکه ظهور او – فقط فقط به نام – برای آینده این مجموعه به چه معناست ، در اینجا خلاصه ای از او را می خوانید.

جان توماس هانتر در اصل از گلاسکو بود ، قبل از اینکه در یک شهر آرایش که در آن زندگی می کرد ، زندگی کند خط وظیفه اتفاق میافتد. از دیگر اقدامات مجرمانه وی که یک کودک دزد شناخته شده بود ، سرقت مسلحانه و خرید و فروش مواد مخدر بود. وی تا حد زیادی به عنوان قسمت اول سری 1 شناخته می شود و صدایی مرموز در انتهای تلفن DCI تونی گیتس (لنی جیمز) است. تلفنهای مختلف مشعل مورد استفاده برای برقراری ارتباط با هانتر توسط كودك كوچكی با دوچرخه به نام رایان پیلكینگتون (گریگوری پایپر) ، كه هم اكنون یك پاسبان پلیس خم شده در هیل ساید در تیم تحقیقات قتل (MIT) است ، تحویل داده شد. DCI گیتس ناخواسته با هانتر و OCG درگیر شد تا تلاش کند برای معشوقه خود جکی لاورتی (جینا مک کی) ، که به عنوان پولشویی پول آنها عمل می کرد ، با استفاده از تجارت توسعه دارایی خود به عنوان یک جبهه تحت پوشش قرار گیرد. هنگامی که هانتر دستور مرگ لاورتی را صادر کرد ، وی DCI گیتس را تحت تهدید قرار داد و تهدید کرد که در صورت امتناع از مناقصه ، وی را در قتل خود دخیل خواهد کرد. تاکنون ، همه اینها از طریق مکالمات تلفنی اتفاق افتاده بود و هانتر هنوز به نظر نمی رسید.

سرانجام هانتر در قسمت آخر سریال یک روی صفحه ظاهر می شود ، وقتی یک DCI گیتس مصمم او را به باشگاه گلف Edge Park می برد ، جایی که DS استیو آرنوت (مارتین کمپوستون) و DC کیت فلمینگ (ویکی مک کلور) قرار بود او را دستگیر کنند. قبل از رسیدن آنها ، یک گیتس ناامید ، که مصمم است نام خود را پاک کند ، با هانتر رانده شد تا مکالمه ای مخفیانه با او را که به آرنوت و فلمینگ جریان دارد ضبط کند. پس از مکالمه طولانی و ناامیدکننده ای که به نظر می رسید هانتر هرگز خود را درگیر خود نمی کند ، سرانجام عصبانیت خود را از دست داد و خطی را فریاد زد که نقش او را در قتل و جرایم سازمان یافته نشان می داد.

هنگامی که دستگیر شد ، توسط DS Matthew “Dot” Cottan (کریگ پارکینسون) ، که یکی از همکاران نزدیک و قدیمی DCI گیتس بود ، مورد بازجویی قرار گرفت. متأسفانه ، او همچنین یکی از همکاران نزدیک و دیرینه تامی هانتر بود. در طول مصاحبه ، متوجه می شویم که Cottan ، که قبلاً در کودکی به عنوان شکارچی شکارچی کار می کرد ، در واقع از کودکی توسط او تمیز شده بود ، تا درنهایت بتواند برای ادامه سازماندهی در نیروی پلیس قرار گیرد فساد جرم و سرپوش گذاشتن از درون. Dot Cottan که توسط AC-12 با نام “The Caddy” شناخته می شود ، مدتی است که از تیم ضد فساد و همچنین پیشنهادات پلیس دیگر خود دور می ماند. در پایان سری یک ، او موفق به تنظیم مصونیت برای هانتر می شود و او را تحت حمایت شاه قرار می دهد.

به سریال 2 برید و اعضای OCG از هانتر و آنچه او می تواند از مخفیگاه امن خود در مورد آنها برای پلیس فاش کند ، هراس دارند. آنها دستور می دهند که او کشته شود ، که Dot Cottan خوشحال است که آن را ملزم و سازماندهی می کند. سری 3 ، هنگامی که نام او در لیست انتقام سارجنت دنی والدرون (دانیل میس) قرار گرفت ، شبح شیطان شکارچی را دوباره افزایش داد. به نظر می رسد که هانتر و اعضای نیروی پلیس – از جمله بازنشسته CS پاتریک فیربانک (جورج کوستیگان) ، که همچنین در سری 6 ظاهر می شود – در سو abuse استفاده جنسی و استثمار پسران در خانه کودکان Sands View ، جایی که والدرون بود ، شرکت داشته است. مقیم بوده

با حداکثر سرعت دویدن در سری 6 ، و هانتر بار دیگر بوجود آمده است ، با لینک های بالقوه به روزنامه نگار مقتل گیل ولا (آندی اوشو). اکنون بعد از قسمت 5 انفجاری سریال فهمیده شده است که ولا سخت تلاش می کرد فساد پلیس و به ویژه نژادپرستی نهادینه شده در رابطه با مرگ یک معمار جوان سیاه پوست لارنس کریستوفر ، در سال 2003 را افشا کند.

پس از حمله توسط باند جوانان سفیدپوست ، کریستوفر با آسیب دیدگی از ناحیه سر وارد بازداشت شد و پلیس نتوانست در مورد جراحات وی وارد عمل شود. در واقع آنها متهم کردند به او از روابط باندی ، او را قفل کرد ، و به تمسخر نژادپرستانه پرداخت و او را مسخره کرد وقتی که در سلول در مقابل آنها در حال مرگ بود. کریستوفر در پی بی توجهی و سو abuse استفاده هم از باند ضرب و شتم و هم از طرف پلیس مسئول مراقبت از وی ، در بازداشت پلیس درگذشت. پس از مرگ او ، هر فرد درگیر در پرونده از عدالت طفره رفت ، از جمله دارن ، پسر بسیار شخصی هانتر ، که یکی از اعضای باند بود.

درگیری پسر هانتر در پرونده کریستوفر بزرگترین افشاگری در این قسمت نبود. این افتخار به این فاش می شود که هانتر یکی از بستگان خون DCI جو دیویدسون است ، آنتاگونیست سری 6 ، که وقتی AC-12 DNA را از خانه دوست دختر سابق دیویدسون جمع آوری کرد و این نمونه ها را از طریق پایگاه داده پلیس کشف کرد ، کشف شد. حتی بیشتر تکان دهنده ، نتیجه DNA اشاره به “هموزیگوسیتی” داشت ، که نشان می دهد پدر و مادر بیولوژیکی وی با هم رابطه داشتند و او به طور بالقوه از یک رابطه جنسی متولد شد. از آنجا که دیویدسون از سابقه خانوادگی خود مراقبت می کند ، هنوز مشخص نیست که آیا وی به دلیل روابط خانوادگی خود با هانتر تمیز شده باشد یا نه ، به همان شیوه ای که کوتان کار می کرد ، در داخل نیروی پلیس کار کند یا اینکه آیا او می خواهد صاف باشد اما OCG ، با دانستن ریشه های او ، نمی خواهد به او اجازه دهد آنها را فراموش کند و از اطلاعات برای رشوه دادن به او برای کار در مورد آنها استفاده می کند. فقط زمان مشخص خواهد شد و زمان آن فرا رسیده است که تا قسمت بعدی خیلی آهسته حرکت خواهد کرد.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>