Line of Duty: هر آنچه در مورد سری 6 باید بدانید

[ad_1]

نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - 6 تیزر (شماره n / a) - نمایش های تصویری: فیلمبرداری در سری جدید Line Of Duty آغاز می شود.  سرپرست تد هاستینگز (ADRIAN DUNBAR) - (C) World Productions - عکاس: World Productions
منبع تصویر: بی بی سی

بعد از سری پنج نهایی خط وظیفه توسط تماشاگران عظیم 13.5 میلیونی در انگلستان مشاهده شد ، تعجب آور نیست که یک سری ششم از درام پلیس BBC در دست ساخت است. بعد از آنچه که مانند یک ابدیت احساس شده است ، سرانجام جزئیات بیشتری در مورد سری آینده داریم. اگر شما فقط نمی توانید صبر کنید تا بفهمید AC-12 در آینده چه وضعیتی را ارائه می دهد ، در اینجا همه آنچه را می دانیم – از جمله تاریخ دقیق انتظار می رود که به صفحه نمایش ما وارد شود.

سری های منظم آدریان دونبار (تد هاستینگز) ، مارتین کامپستون (استیو آرنوت) و ویکی مک کلور (کیت فلمینگ) همگی برای فصل آینده تأیید شده اند. جید مرکوریو ، نویسنده و مجری برنامه نیز دوباره به هیئت مدیره بازگشته است ، بنابراین مطمئن باشید که فصل جدید همه چرخش ها ، چرخش ها و لحظات لبه صندلی شما را خواهد داشت که به همین دلیل برنامه شناخته شده است. بازیگران در اواخر ماه نوامبر در یک میخانه موفق شدند ، و کمپستون قبلاً در مورد جلیقه های بدنام استیو شوخی می کرد.


منبع تصویر: گتی / جرمی چان

هر فصل ، یک شخصیت جدید توسط تیم ضد فساد بررسی می شود و این بار ، نوبت به رئیس بازرس جوان دیویدسون می رسد که کلی مکدونالد بازیگر اسکاتلندی وی را بازی می کند. از او به عنوان “افسر ارشد تحقیق در مورد یک قتل نامشخص ، که رفتار غیر متعارف وی سوvention ظن در AC-12 را ایجاد می کند” یاد شده است. مرکوریو در مورد این شخصیت گفته است: “DCI Joanne Davidson ثابت خواهد کرد که معمایی ترین دشمن AC-12 که تاکنون با آن روبرو شده است” ، که اگر با عملکرد ستاره های مهمان قبلی مانند کیلی هاوز و تندی نیوتون آشنا باشید ، چیزهای زیادی می گوید. مک دونالد با تعداد زیادی حضور در تلویزیون و فیلم های بزرگی مانند این ، برای اکثر ما چهره ای آشنا خواهد بود لکه قطار و پارک گاسفورد در CV او. مخاطبان جوان تر ممکن است او را به عنوان هلنا راونکلاو در مجموعه هری پاتر و به عنوان صدای مریدا در دیزنی بشناسند شجاع (بله ، درست است ، او یک شاهزاده خانم دیزنی است). اخیراً ، او مهارت های خود را در نقش یک کارآگاه پلیس در درام شیک بی بی سی افزایش داده است گیری / حاجی.

بازیگر استرالیایی شالوم برون-فرانکلین – بیشتر به خاطر نقش هایش در سریال اصلی Netflix 2020 شناخته می شود نفرین شده و بی بی سی دختر ما – همچنین با بازی DC Chloe Bishop ، عضو AC-12 ، سری جدیدی به سری 6 است. برون-فرانکلین با پیوستن به بازیگران هیجان زده شد رادیو تایمز اینکه بخشی از نمایشی باشد که او خیلی دوستش داشت “یک سفر” بزرگ بود. “من در حال دویدن انگشتر بودم و نمی دانم که آیا این همیشه از بین می رود.” تازه واردین به خط وظیفه در مجموعه 6 بازیگران این فصل بازیگران اندی اوشو ، پراسانا پوواناراجا و پری فیتزپاتریک نیز حضور دارند.

تولید این نمایش در مارس 2020 به دلیل همه گیری ویروس کرونا متوقف شد. عیب یابی مجدد از اوایل سپتامبر با رفع محدودیت ها آغاز شد و هم اکنون نیز ادامه دارد. مرکوریو دارد عکسهای زیادی از پشت صحنه ارسال کرده است از زمانی که فیلمبرداری دوباره شروع به کار کرد ، در توییتر خود برای ایجاد شور و هیجان طرفداران دوباره شروع به کار کرد.

در نوامبر سال 2020 ، تأیید شد رادیو تایمز آن فصل شش خواهد شد سرانجام برای نمایش دقیق ما در مارس 2021 – 21 مارس به صورت هفتگی در ساعت 21:00 از BBC و BBC iPlayer پخش می شود.

در ماه فوریه ، بی بی سی همچنین تأیید کرد که سریال 6 به جای شش قسمت معمول ، در 7 قسمت بیشتر به ما AC-12 می دهد تا لذت ببریم – این واقعیتی است که بازیگران در یک ویدئوی بی پروا در توییتر آن را تأیید کردند.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>