Line of Duty: DCI Jo Davidson با چه کسی مرتبط است؟

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 06/04/2021 آماده شده است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: 11/04/2021 - قسمت: Line Of Duty - Ep 4 (شماره n / a) - نمایش های تصویری: DCI Joanne Davidson (KELLY MACDONALD) - (C) World Productions - عکاس: Steffan Hill

برای نیمه اول سری 6 ، این نظریه که DCI Jo Davidson (کلی مکدونالد) مربوط به چه کسی است خط وظیفه همین بوده است – یک نظریه طرفداران که از طریق توییتر و Reddit راه خود را باز می کند. کار شلیک های آماتور که مهارت شکار سرنخ آنها با افسران AC-12 مورد علاقه ما رقابت می کند. مسئله این است که این بار معلوم می شود ، به لطف افشاگری های پایان قسمت چهار ، نظریه های پیرامون بستگان خونی DCI Davidson ممکن است درست باشند.

بعد از اینکه AC-12 با جستجوی عمیق در آپارتمان PC Farida Jatri برای یافتن نمونه های DNA مشخص شد ، مشخص شد که جو دیویدسون در واقع در آپارتمان Farida بوده است ، که ما به عنوان بیننده قبلاً می دانستیم و AC-12 درست است. آنچه دی استیو آرنوت (مارتین کمپوستون) ، دی سی کلوئی بیشاپ (شالوم برون-فرانکلین) و سرپرست تد هستینگز (آدریان دونبار) انتظار نداشتند این باشد که DNA دیویدسون با شخص دیگری که در پرونده خود دارند مطابقت داشته باشد. و در حالی که باید دقیقاً تا قسمت هفته آینده منتظر بمانیم سازمان بهداشت جهانی در پایگاه داده DNA پلیس با DNA دیویدسون مطابقت دارد ، آنچه می توانیم انجام دهیم بازپرداخت نظریه های فن در مورد تاریخچه خانواده DCI دیویدسون است. و آماده باشید: چیزهای زیادی برای باز کردن در اینجا وجود دارد.

ما از همان قسمت اول سریال 6 می دانیم که به نظر می رسد دیویدسون خانواده ای تقریباً کم و بدون خانواده دارد و اعضای خانواده او هر چه داشته باشد ، روابط متشنج است. جو در حالی که جو چمدان خود را بسته و از آپارتمان فریده خارج می شود ، در آخرین مشاجره به فریدا فریاد کشید: “من هیچ خانواده ای ندارم”. با این حال ، این جمله کاملاً درست نیست. دقایقی بعد جو را در آپارتمان خودش می بینیم که به عکس یک دختر و یک زن پیر نگاه می کند. او سپس با عصبانیت لیوان شراب خود را با شراب سفید به سمت عکس گفته شده پرتاب می کند. این یک فرض آسان بود که این جو در حال مادر شدن با مادرش است و این عکس است که نظریه های طرفداران تاریخ خانوادگی دیویدسون را شروع کرد.

فوق العاده هوشمندی ها معتقدند که زن موجود در عکس در آپارتمان دیویدسون به طرز مشکوکی شبیه آن-ماری مک گلیس است. اگر به خاطر داشته باشید ، آن ماری مک گلیس مادر افسر پلیس جان کوربت (استیون گراهام) بود که در سریال 5 هنگام کار مخفی در گروه جرایم سازمان یافته (OCG) در سریال 5 کشته شد. و اگر این واقعاً مک گلیس در عکس باشد ، در آنجاست که موضوع به شجره نامه دیویدسون می رسد ، جالب می شود.

کمی تازه سازی تاریخچه: پدر جان کوربت در سال 1984 به دست یک گروه شبه نظامی جمهوری خواه ایرلندی کشته شد و پس از مرگ او ، آن ماری خبرچین پلیس شد. هنگامی که وی متعاقباً در سال 1989 مفقود شد ، مشکوک شد که توسط همان گروهی که شوهرش را کشته بود ، قتل شده است. مک گلیس هنگام کار به عنوان خبرچین ، با کامپیوتر تد هستینگز در آن زمان دوست شد ، و با او رابطه صمیمانه و دوستی داشت. وقتی از “رابطه” آنها س questionال شد ، هاستینگز به شدت تأكید كرد كه این رابطه صرفاً ماهیتی افلاطونی دارد ، به دلیل اینكه وی در آن زمان با همسرش روئیزین ازدواج كرده بود. البته ، اکنون این اتهامات به چپ ، راست و مرکز برمی خیزد ، که هاستینگز میزان رابطه خود با مک گلیس را پوشانده و در واقع پدر دیویدسون است. این باعث می شود برادر جو دیویدسون جان کوربت نیز باشد. در مورد لهجه های متفاوت؟ خوب ، برای آن نیز توضیحی وجود دارد. جان پذیرفته شد و به لیورپول منتقل شد ، بنابراین اگر جو خواهرش بود ، او می توانست به اسکاتلند برود ، این تفاوت لهجه ها را توضیح می دهد.

با این وجود این تنها نظریه نیست – گرچه این نظریه با بیشترین شواهد برای حمایت از آن است. طرفداران توییتر و Reddit همچنین در مورد این ایده که دیویدسون به تامی هانتر (برایان مک کارتل) ، یکی از چهار “H” OCG از قسمت اول مربوط می شود و DI Dot Cotton و Ryan Pilkington را آموزش می دهد (و چه کسی ، به طور تصادفی نیز اسکاتلندی است). از دیگر اسامی که به عنوان بستگان احتمالی خون ذکر شده است ، می توان به DCC Andrea Wise (الیزابت رایدر) ، DCI Lindsay Denton (کیلی هاوز) و حتی جکی لاورتی (Gina McKee) اشاره کرد.

پاسخ به اینکه جو دیویدسون به چه کسی مرتبط است و این برای او در بقیه سریال های 6 چه معنایی دارد ، خبر خوب این است که طولی نمی کشد تا اینکه سرانجام جواب می گیریم.

منبع تصویر: تصاویر بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>