Line of Duty: The Hidden Details در تریلر سری 6

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 05/03/2021 آغاز شده است - نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: n / a - قسمت: Line Of Duty - Generics (شماره n / a) - نمایش تصاویر: DS استیو آرنوت (مارتین کامپستون) ، سرپرست تد هیستینگز (ADRIAN DUNBAR) ، دی کیت فلمینگ (VICKY MCCLURE) ، DCI جوآن دیویدسون (KELLY MACDONALD) - (C) تولیدات جهانی - عکاس: Steffan Hill

اگر هر بار شنیدن صدای زبانه ای پیش بینی می کنید خط وظیفه لحن موضوعی ، بدون شک شما منتظر بودید تا سری شش با همان بی صبری منتظر بماند تا منتظر بمانید موش ناخوشایند ناخودآگاه DI Cottan به خاطر شرور شیطانی که بود از او ماسک زد. و در حالی که سریال شش یک هفته تا بازگشتن به صفحه تلویزیون ما فاصله دارد ، تریلری که هفته گذشته پخش شد ، بسیاری از جزئیات پنهان درباره فصل پیش رو را ارائه می دهد.

این تریلر نه تنها مرحله بعدی تکامل موی صورت DS Arnott را به تصویر می کشد و هم شرط بندی را در مورد اینکه آیا موی DI Fleming خمیده یا پیکسی کوتاه می شود را تأیید می کند ، اوایل صبح با طوفان شهاب سنگ تخم مرغ را برای شما به ارمغان می آورد. همانطور که توسط گزارش شده است سبک، اختصاصی خط وظیفه علاقه مندان در لاگان به صورت حباب شناور نبودند و در لحظه ای که در ابتدای تریلر چشم پوشی می کنید و آن را از دست خواهید داد ، آنها یک مجله را مشاهده کردند که دارای کد QR بود. در یک پیچ و تاب دیجیتالی که به بینندگان اجازه می دهد حتی بیشتر از آنچه خود بیش از حد سرمایه گذاری شده تصور می کنند ، در نمایش شرکت کنند ، کد را می توان اسکن کرد. این منجر به یک سند PDF به نام Operation Easter Egg Hunt و مکاتبه ای ظاهراً خصوصی بین رئیس پاسبان فیلیپ آزبورن (با بازی اوون تیل در نمایش) و DCC Andrea Wise (الیزابت رایدر) ، در مورد کارایی AC-12 ، و به ویژه آن سرپرست تد هاستینگز (آدریان دونبار). . .

https://www.youtube.com/watch؟v=LbKIzP4bmFA

محرمانه بودن در این سطح از مشارکت در نمایش به اندازه کافی هیجان انگیز است ، تا زمانی که متوجه شوید وقتی بالای “بعدی” پررنگ نامه حرکت کنید ، شما را به نسخه ای از DS استیو آرنوت (مارتین کامپستون) می رساند. اگر به یاد داشته باشید ، یک تغییر سبک بین سری چهار و سری پنج وجود داشت ، جایی که DS Arnott پس از پرتاب شدن از راه پله ، سری چهار را با ویلچر به پایان برد و به فصل پنجم ایستاد و روی دو پا انگار اتفاقی نیفتاده است. به غیر از یک دیوانه وار دیوانه برای بازداشت ویهان مالهوترا ، و پس از آن برای چند ثانیه با چنگ زدن به پشت ، بینندگان فقط می توانستند درک کنند که بهبودی معجزه آسایی بین این دو سریال اتفاق افتاده است. با این حال ، نسخه برای ایبوپروفن و کدئین ، پیترادین و چارزپام است. کدئین فقط به دلیل خاصیت اعتیاد آور و عوارض جانبی مرتبط با مصرف طولانی مدت باید فقط برای مدت زمان کوتاهی مصرف شود. Pitradine و Charzepam نام های تجاری ساخته شده برای این نمایشگاه هستند ، اما مشخص شده است که Pitradine نیز مبتنی بر کدئین است و Charzepam یک بنزودیازپین است. آرام بخشی که برای مشکلات خواب و اضطراب استفاده می شود. آیا آرنوت اعتیاد به داروی تجویز شده ای دارد که بهبود معجزه آسا را ​​توضیح می دهد؟ یا این یک سو r استفاده و سوdاستفاده برای چیز دیگری است – چیزی است خط وظیفه استثنایی مهارت دارد؟

https://www.youtube.com/watch؟v=XJ1dTZN6d2k

این به اینجا ختم نمی شود. در زیر نسخه دنباله ای از کد مورس وجود دارد ، که اگر می توانید آن را حل کنید ، منجر به مجموعه ویدیویی YouTube در لیست Line of Duty می شود. در اینجا ، یک مصاحبه مطبوعاتی توسط کمیشنر جنایات ، روحان سیندوهانی (آس باتی) در حال انجام است که قاطعانه فساد نهادینه شده در پلیس را انکار می کند ، اظهار داشت که تحقیقات قوی و دقیق درخت گلابی این را ثابت می کند. آنها می دانند این درست نیست. آنها می دانند ما بدانید این درست نیست گزارشگر خبر در این ویدئو (با بازی تازه وارد در برنامه Andi Osho) با بیانات پایانی خود س questionsالات بیشتری را در ذهن ما جای می دهد – این واقعاً کار کارآگاهی مبل بعدی است. هنوز این پایان کار نیست. با همان سطح هیجانی که از شمارش تعداد دفعات شنیدن “مس خم شده” در هر قسمت به دست می آوریم ، یک کد جبری در پایین ویدیوی “کنفرانس مطبوعاتی” پیدا می شود. “(Hx6) +؟ .xyz”. مغز GCSE Maths خود را بیرون بیاورید ، زیرا اگر بتوانید از آن رمزگشایی کنید ، به یک ویدیوی دیگر منتقل می شوید که با کشیدن دست شما پیام های متنی را پاک می کند.

برگه حتی فراتر از سبک و متوجه شد که پیوند موجود در یکی از پیامک های حذف شده ابرقهرمانی ها را به ویدیوی دیگری می آورد ، جایی که سری جدید شش کارآگاه دی سی کلوئی بیشاپ (با بازی شالوم برون-فرانکلین بازیگر استرالیایی) از DS Arnott می پرسد آیا فکر می کند زن یا مرد چهارمی وجود دارد؟ قبل از نمایش کلیپی از DI Fleming ، احتمالاً اشاره به اینکه او این زن مورد بحث است ، در آنجا وجود دارد. این همچنین می تواند یکی دیگر از روش های مغلوب مغز برای غلبه بر مسیر ما باشد ، زیرا در این مرحله احساس می شود که ما بخشی از ماتریکس. و نه ، این پایان تخم مرغ های عید پاک نیست.

هر کسی که ریاضیات کافی برای شکستن کد را داشته باشد ، سپس خود را پیدا می کند که به هیئت مشکوکی نگاه می کند که چهره مظنونان و مسگران خمیده ای را نشان می دهد که تاکنون در این نمایش گیر کرده اند. و آنها یادداشتی را ارسال می کنند که حاوی کد بیشتری است! این کد جدید را به انتهای BBC.in/ اضافه کنید ، تا یک url ایجاد کنید که به شکلی شایسته کد شکن را به فیلم نهایی برساند. یک پیام ویدیویی ویژه از طرف The Gaffer و حتی نکات بیشتر درباره آرنوت. در اینجا است که مسیر دنباله دار است و همه سرنخ ها حل شده اند – در حال حاضر.

پیو این یک غلتک بزرگ بود. اگر این سوت پلیس شما را برای سریال شش خشمگین نکرده باشد ، ما نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر توانستید به انتهای مسیر تخم مرغ عید پاک و فیلم نهایی برسید ، MI5 به وضوح یک کارمند را از دست می دهد و از استخوان های گونه DI Fleming تیزبین هستید. یک روز بعد از هر قسمت آینده از سری شش – پس از ورود قسمت اول در BBC One در 21 مارس – برای گردآوری اپیزودها و پاسخ به س questionsالات مهم و اینکه کدام یک از خرده های خمیده در انتهای این مسیر بیزانسی قرار دارند ، به ما بپیوندید.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>