Lizzo در حال بازگرداندن پدیکور فرانسه است

[ad_1]

اگر مورد موسیقی کارساز نباشد لیزو – ها ، بله ، درست – ما فکر می کنیم که او می تواند به عنوان یک ناخن تأثیرگذار حرفه ای جدی داشته باشد. این ترانه سرا به طور مداوم از مانیکورهای خیره کننده استفاده می کند و کمک می کند تا روندهایی مانند ناخن های شیری و نکات الهام گرفته از شکلات ایجاد شود. اما اگر سال 2019 سالی بود که مانیکور فرانسوی با کمال گاز برگشت ، 2021 سالی است که فرانسوی ها پدیکور به لطف هیچ کس دیگری به جز لیزو ، بازگشت خود را با مدت طولانی تأخیر انجام داده است.

روز دوشنبه ، 3 مه ، لیزو چرخ فلکی از عکس ها را از یک محیط گرمسیری به شبکه اینستاگرام خود ارسال کرد. وی نوشت: “ریحانا امروز به شما الهام بخش این نگاه است.” این ظاهر شامل یک پیراهن دکمه دار رنگارنگ ، بیکینی صورتی متالیک ، عینک آفتابی بزرگ ، کلاه snackback صورتی ، گردنبندهای لایه ای ، نوارهای بلند بلند و پوست است که مانند تجارت هیچ کس درخشان نیست.

اما بخشی از نگاه که واقعاً به سمت ما پرتاب شد ، آخرین اسلاید بود: عکس پاهای لیزو در صندل های مش سفید گوچی. در آنجا ، دادن کمال بازگشت به دهه 90 ، یک پدیکور کامل فرانسوی بود. پایه صورتی رنگی که هر ناخن پا را پوشانده بود ، با یک خط سفید نه چندان ضخیم ، نه چندان نازک و روشن ، مات روبرو شده بود ، و ما را وادار به تعجب می کند که چرا در وهله اول این ظاهر از مد افتاده است.

در عکسی که در اینستاگرام استوری های وی ارسال شده است ، می توانیم مانیکور لیزو را ببینیم نه از اقناع فرانسه ناخن های بلند او دارای یک اثر مرمر مسی بر روی یک پایه کاملاً ناخوشایند است – زیرا چه کسی می گوید ناخن ها و انگشتان شما باید مطابقت داشته باشند؟

اینستاگرام / لیزو

اگر عاشق ظاهر پدیکور فرانسوی هستید اما به خود اعتماد ندارید که سعی کنید آن را امتحان کنید یا هنوز دوست ندارید به آرایشگاه ناخن بروید ، نگران نباشید. بوسه باعث می شود که نوک فرانسوی برای ناخن های پا فشار دهد. استفاده از آنها آسان است و به طرز شگفت انگیزی طولانی دوام می آورند – و من فکر می کنم ما بتوانیم در مورد روند پدیکور فرانسه صحبت کنیم.

کیت ناخن پا همیشه فرانسوی را روی یک زمینه سفید ببوسید

کیت ناخن پا همیشه فرانسوی را ببوسید


اطلاعات بیشتر در مورد روند ناخن:


اکنون تمام روش های پاک کردن لاک ناخن را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>