Lizzo مانیکور یشم به شکل استیلو با خوشنویسی طلا می پوشد – دیدن عکس ها

[ad_1]

چه زمانی لیزو ناخن هایش را تمیز می کند ، او هرگز به عنوان یک رنگ پایه جامد به رنگ قرمز یا برهنه یا سیاه درخواست نمی کند ، همانطور که بسیاری از ما انسانهای ساده زندگی می کنیم. نه ، نه – بدیهی است استعدادی مانند او به ناخن های چشم نواز مطابقت دارد. البته ما قبلاً این را می دانستیم (نگاه کنید به: لاک ناخن با رایحه شکلات ، هنر ناخن یکپارچه ، چرخان ، حروف با مضمون انتخابات ، لیست ادامه دارد …) اما این خواننده واقعاً در بخش ناخن ، این بار با مانیکور یشمی که ترکیبی از چندین روند طولانی مدت است ، از خود گذشته است.

در 21 ژوئیه ، لیزو یک عکس فوری از جدیدترین مانیکور خود را به اینستاگرام منتشر کرد ، با عنوان ، “اینها ناخن های جدید مادر هستند”. او هنرمند ناخن خود را به نام Eri Ishizu ، که مسئول ظاهر و تقریبا تمام لحظات برجسته دیگر ناخن های Lizzo است ، برچسب گذاری کرد.

این مانیکور دارای ناخن های استیلت شکل با رنگ ناخن سبز پاستلی است که با تقلید از سنگ های یشم مخلوط شده است – از دور ، دور ، به نظر می رسد جزئیات کوچک ورقه ورقه طلای نزدیک نوک و پایه های هر ناخن نیز وجود دارد. اگر این توانایی کافی برای یک مانیکور نبود ، Ishizu همچنین اجازه داد که طلا در وسط هر ناخن قرار بگیرد – همه اینها “SOUF WEST” را نشان می دهد.

راه بازگشت در پایان سال 2020 ، برخی از جذابیتهنرمندان مورد علاقه ناخن پیش بینی می کردند که حروف شخصی و سایه های خاموش – مانند سبز یشمی – در کل سال 2021 رواج داشته باشد. اگر مانیکور Lizzo چیزی برای رفتن است ، آن هنرمندان ناخن حتما نوعی دید روانی داشته اند زیرا مطمئناً درست بودند. کسانی که با محبوبیت بی وقفه شکل استیلو همراه هستند را ترکیب کنید (جهنم ، حتی Machine Gun Kelly آن را پوشیده است) و یک مانیکور مرسوم را تجربه می کنید.

حال س Theال این است که ، بعد ، لیزو و ایشیزو چه چیزهایی را از روند خود بیرون می کشند؟ قطرات آب سه بعدی؟ نکات شفاف؟ پیرسینگ ناخن؟ هرچه که باشد ، احتمالاً از آن کپی خواهیم کرد.


اطلاعات بیشتر در مورد مانیکور:


اکنون ، ببینید که چگونه مانیکور در 100 سال گذشته تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>