Lizzo ماکارونی وگان ، پروتئین پخته شده فتا TikTok را درست می کند

[ad_1]

lizzo

من سرانجام * “پاستا” را ساختم

♬ Fallin ‘in a Garden – LLusion

در ماه اکتبر ، لیزو شش ماه گیاهخواری را جشن گرفت ، و او اخیراً به اشتراک گذاشت که در طول یک سال گذشته ، او تغییراتی در سبک زندگی دیگر مانند کاهش مصرف الکل ، استفاده از مدیتیشن و تمرین را نیز در پیش گرفته است. با این حال ، او می گوید کلید اطمینان از حفظ تغییراتی است که انجام داده است و خوشبختی او را حفظ می کند. این خواننده اغلب دستور العمل های گیاهی را که با عشق در آشپزخانه اش طبخ می کند ارسال می کند و زمان آن است که او از نسخه وگان ماکارونی فتا پخته شده معروف TikTok که در ابتدا توسط وبلاگ نویس فنلاندی Jenni Häyrinen ایجاد شده بود فیلمبرداری کند.

در ویدئوی بالا ، لیزو گوجه گیلاسی را در یک تابه با سیر ، پنیر بز وگان از Spero ، روغن هسته انگور و ریحان بیرون می کشد. سپس قبل از قرار دادن ظرف در فر ، مواد افزودنی موردعلاقه خود ، عسل و تکه های چیلی را اضافه می کند. بعد پاستای نخود پنیر Banza ، یک جایگزین فاقد گلوتن و سرشار از پروتئین و فیبر است (یک جعبه دارای حدود 22 گرم پروتئین و هشت گرم فیبر است). او همه چیز را با هم مخلوط می کند ، و voila! ماکارونی پخته شده بسته بندی شده با پروتئین ، گیاهی و مورد تأیید لیزو. اگر شما گیاهی هستید ، این مطمئناً یک دستورالعمل برای امتحان کردن است – به نظر جهنمی خوب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>