Lizzo Wearing Cat’s PrettyLittleThing مجموعه

[ad_1]

ایزد بانوی جذابیت ، لیزو ، دوباره در یک مجموعه دو تکه از مجموعه ارزان قیمت PrettyLittleThing دوا گربه و یک لباس پنجره “گاه به گاه” دوباره جادوی مد خود را انجام داده است. خواننده “خوب مثل جهنم” با آبشار انتهایی مش آبرنگ (25 دلار) و شلوار استرچ مش آبرنگ رنگ (30 دلار) با کیف پول جیمی چو با تزئینات کریستال ، گوشواره های حلقه ای ، یک مینی لباس کوتاه سفید و پاشنه های بند دار جفت کرد. “ابتدا می خواهم ازdojacat بخاطر تناسب … و جیمی چو برای کیف تشکر کنم [sic]، “او یک پست اینستاگرامی را زیرنویس کرد.” به جیمی چو نگویید که من با کیفش دراز می کشم [sic]، “او در یک فیلم بعدی از پرتاب کیف پول خود از طریق حلقه بسکتبال اضافه کرد. به هر حال ، مد می تواند از چند طریق جالب باشد ، درست است؟

لیزو مانند یک اثر هنری زنده ژست خود را ارائه داد تا دو قطعه شفاف را از هر زاویه به نمایش بگذارد. تا آنجا که لباس های بهار و تابستان می گذرد ، ما با دیدن عکس های IGS او ، که توسط دوست Lizzo و آرایشگر Alexx Mayo گرفته شده ، احساس الهام می کنیم. نگاهی دقیق تر به لباس سبز آبرنگ و سبز و آرایشی زرق و برق دار لیزو – در اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>