Look Fantastic راه اندازی رایگان طرح بازیافت محصولات زیبایی

[ad_1]

بازیافت محصولات زیبایی شما به لطف برنامه بازیافت جدید Look Fantastic ساده تر شد.

در 4 مارس ، خرده فروش زیبایی ، بخشی از گروه Hut (THG) ، طرح جدید بازیافت خود را به نام بازیافت: من راه اندازی کرد. این طرح مشتریان را تشویق می کند که بدون در نظر گرفتن مارک ، تمام بسته بندی های پلاستیکی زیبایی دست دوم خود را به Look Fantastic برگردانند. علاوه بر این ، این سرویس کاملاً رایگان است.

مدیر کل Look Fantastic گفت: “ما می دانیم که فرآیندهای بازیافت به ویژه برای محصولات پلاستیکی زیبایی مانند ریمل مژه و ابرو ، رژ لب و مواد مراقبت از پوست با پمپ های داخلی ، پیچیده است و همین امر باعث می شود بسیاری از مصرف کنندگان کالاهای مورد استفاده خود را در زباله های خانگی خود دفع کنند.” کیلی گوف این برند امیدوار است که این طرح روند کار را ساده کرده و افراد بیشتری را به دفع صحیح محصولات خود ترغیب کند.

برای ثبت نام ، کافی است اطلاعات خود را در پورتال بازیافت آنلاین وارد کنید تا یک کد QR برای بازده تولید کنید. سپس ، خالی شدن های خود را جمع کرده و برای اطمینان از عدم باقی مانده آنها را بشویید و آنها را در یک قفل InPost یا محل خروج هرمس بفرستید.

محصولات زیبایی پس از بازگشت ، از طریق مشارکت با Storm Board و Protomax Plastics Ltd. ذوب شده و مجدداً در موادی که برای پروژه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرند ، استفاده می شوند. “ما به دلیل استفاده از این طرح ، شراکت با Storm Board و Protomax Plastics را انتخاب کردیم. تعهد آنها برای استفاده مجدد از 100 درصد زباله های پلاستیکی ، با استفاده نهایی از جامعه متمرکز “، توضیح داد گاف. علاوه بر این ، Look Fantastic همچنین انتشار کربن مربوط به ارسال بسته بندی از طریق گواهینامه تحویل CarbonNeutral THG را خنثی می کند.

مطمئناً ، مطمئناً تلاش بسیار بیشتری از صرف خنثی کردن محصولات خالی در زباله های عمومی لازم است ، اما همه ما وظیفه داریم از محیط خود مراقبت کنیم – حتی اگر از علاقه مندان به محصولات زیبایی باشید ، حتی بیشتر از این هم نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>