L’Oréal Paris و Elie Saab یک مجموعه آرایشی راه اندازی می کنند

[ad_1]

Elie Saab ، طراح لباس فرانسوی ، نفیس ترین لباس هایی را که دیده اید ، می سازد. طرح های نفس گیر او در سراسر جهان پوشیده شده است – روی فرش قرمز ، افراد مشهوری مانند آنجلینا جولی ، ژانل مونا ، جنیفر لوپز و هالی بری (در واقع او لباس نمادین اسکار 2002 را طراحی کرد ، که کاملاً یکی از به یادماندنی ترین لباس ها است) لحظات مد فرش قرمز در همه زمان ها) ، و در محراب توسط بیش از چند عروس سلطنتی. ساب چندین دهه با لباسهای باورنکردنی خود به زنان کمک کرده است تا احساس زیبایی داشته باشند ، کاری که اکنون با کمک کمی از L’Oréal Paris قصد دارد آن را در فضای زیبایی انجام دهد.

مجموعه L’Oréal Paris x Elie Saab “Power of Grace” که از 6 مه راه اندازی می شود ، یک محدوده آرایشی کاملاً ویرایش شده است که شامل یک پالت سایه چشم ، ریمل مژه و ابرو ، چهار رژ لب و سه براق کننده لب است. ساب درباره این مجموعه گفت: “هدف من همیشه این بوده است که زنان احساس زیبایی داشته باشند و این مجموعه به من این امکان را می دهد که مجموعه ای از محصولات را وارد زندگی زنان کنم ؛ به آنها کمک می کند تا هر روز احساس ظرافت و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.” در رویداد راه اندازی مجازی برای دامنه ، وقتی از او خواسته شد مجموعه را در سه کلمه توصیف کند ، ساب سریع و قطعی پاسخ داد: “قدرت ، فضل و زنانگی”.

“این مجموعه ، ویرایشی است برای هر خانمی که می خواهد یک عنصر مد مد در آرایش خود داشته باشد.” – وال گارلند

کل محدوده “قدرت لطف” – که آرایشگر جهانی L’Oréal Paris است (و BBC Glow Up میزبان) وال گارلند به عنوان “مجموعه برهنه هایوت کوتور” توصیف می کند – در بسته بندی های ظریف صورتی کم رنگ و طلایی بسته بندی شده است که گلدوزی و تزئینات پیچیده لباس های ساب را به یاد می آورد. احساس نمی کنم اغراق می کنم وقتی می گویم احتمالاً شیک ترین بسته بندی است که از L’Oréal دیده ایم.

منبع تصویر: L’Oréal Paris

از رژ لب های زیبا صورتی و قرمز گرفته تا سایه های منحط به رنگ نگین ، آرایش نیز یادآور طراحی های ساب است ، کاری که گارلند قصد داشت در هنگام طراحی این مجموعه 9 پارچه انجام دهد. وی گفت: “من همیشه در صنعت کار در طراحی های لباس الی ساب وحشت دارم ؛ گلدوزی و تزئینات نفیس دستباف و خلاقیت های امضای او که همه ما انتظار داریم هر هفته مد پاریس را ببینیم.” “من می خواستم دیدگاه او را با آرایش ترجمه کنم ، با استفاده از پایان های براق و براق در براق و براق کننده های خیره کننده در سایه چشم ، تا منعکس کننده واقعی طرح های او باشد.”

با جزئیات بیشتر ، گارلند افزود که “برای این همکاری با آقای الی ساب ، من باید نوع سر او را ببینم ، به جزئیات ، روش ، پارچه نگاه کنم – آیا ابریشم بود ، مخمل بود ، آیا فلزی بود – و من داشتم به این فکر می کردم که چگونه می توانیم کیفیت را در رنگ بگنجانیم تا رمزهای شکل گیری آقای ساب را به زبان آرایش در بیاوریم. و ما دوباره نرمی ابریشم ، درخشش زیبای ساتن را به صورت محدود ، ویرایش کردیم – نسخه برهنه های مدرن و پر زرق و برق. ”

منبع تصویر: L’Oréal Paris

پالت سایه چشم نه تایی مطمئناً ستاره محدوده است. جمع و جور بودن نه تنها زیبا است ، بلکه انتخاب سایه های براق – که شامل هر دو رنگ پررنگ مانند سبز و یاسی و چهار رنگ خنثی است – هم ولخرجی است و هم همزمان پوشیدن آن آسان است. گارلند در مورد کامپکت گفت: “مورد علاقه اصلی من پالت سایه چشم است.” “روکش کمرنگ و جلد چرمی ساخته شده از رنگ صورتی کم رنگ بسیار لوکس و لوکس است ؛ این همانند یک کالای جمع کننده است. 9 رنگ از یک قهوه ای براق براق براق و زنگ زده مسی گرفته تا یک رنگ قرمز بورگوندی و جنگلی در پالت وجود دارد. سایه های چشم از نوع کرمی است. بافت و به طور باورنکردنی رنگدانه ای ؛ با این پالت می توانید هر ظاهری ایجاد کنید ، انتخاب بی پایان است. “

“من موضوع برهنه این مجموعه را دوست دارم ، زیرا این مجموعه برای همه طراحی شده است ؛ همه چیز این است که اجازه دهید زیبایی طبیعی شما بدرخشد.” – وال گارلند

و گرچه آرایش به اندازه طرح های Saab خیره کننده و ظریف به نظر می رسد ، اینها محصولی نیستند که شما فقط برای یک مراسم خاص پس انداز کنید (اگرچه پالت سایه و رژ لب های قرمز قطعاً راهی برای بیان یک جمله بزرگ در یک رویداد هستند … دوباره می تواند داشته باشد) گارلند اطمینان حاصل کرد که این مواد آرایشی سخت کوش ، همه کاره هستند. “من می خواستم به آرایش روزمره خانم ها نوعی مدل هایوت کوت را اضافه کنم ، بنابراین مجموعه ای ایجاد کردم که می توان آن را در طول روز و تا آخر شب پوشید.”

گارلند همچنین اطمینان حاصل کرد که این مجموعه فراتر از محصولات آرایشی است و به انتشار پیام توانمندسازی هر دو مارک کمک می کند. وی گفت: “آرایش برهنه به معنای واقعی به نظر رسیدن واقعی است. این فقط در مورد بهترین دید در بیان خود ، بهترین نمایش از آنچه که هستی است.” “” قدرت فیض “در مورد ایده ارزشمند بودن است. ما ارزش آن را داریم. شما ارزش آن را دارید. من ارزش آن را دارم. این قدرت فضل است.”

برای دیدن و خرید کل مجموعه آرایش L’Oréal Paris x Elie Saab ، که بصورت آنلاین در Superdrug و Look Fantastic و در Boots در فروشگاه موجود است ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>