Love Island 2021: تریلرهای تیزر ITV2 را تماشا کنید

[ad_1]

لحظه ای است که همه منتظر آن بوده ایم: بازگشت جزیره عشق به ITV2. نسخه تابستانی این مجموعه به دلیل شیوع ویروس کرونا در سال 2020 مجبور به استراحت شد و به زودی نسخه زمستانی (که پیش از این در ژانویه پخش می شد) دنبال شد. هرچند در مارس 2020 ، ITV اعلام کرد که این نمایش می خواست این تابستان برمی گردد ، و از آن زمان ، ما در لبه صندلی های خود هستیم که با صبر و حوصله منتظر به روزرسانی هستیم.

در تاریخ 29 مه ، ITV طی یک قسمت از دو پیش نمایش تبلیغاتی کاملاً جدید برای سری آتی منتشر کرد خواننده نقاب دار. در این تیزرها ، میزبانان باتجربه ، لورا ویتمور و آیین استرلینگ ، که همراه با عبارت “این یک تمرین نیست” ، آماده بازگشت هستند. گرچه کاملاً مشخص نیست که نمایش در چه تاریخی برمی گردد ، اما ما فقط می توانیم تصور کنیم که این نمایش خیلی زود برگزار شود. فصل های تابستان نمایش قبلاً از ژوئن شروع به پخش کرده اند ، بنابراین ممکن است به زودی چند روز پخش شود. در ضمن ، جدیدترین پیش پرده تبلیغاتی پیش رو را ببینید.

جزیره عشق تابستان امسال در ITV2 و ITV Hub برمی گردد.

https://www.youtube.com/watch؟v=RaBaHMT2C90

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>