Love Island 2021: زوج های جزیره عشق امسال چه کسانی هستند؟

[ad_1]

بالاخره این اتفاق افتاد ، قسمت اول جزیره عشق 2021 روی صفحه نمایش های ما قرار گرفته و اولین نگاه اجمالی ما به زوج های این مجموعه مشخص شده است. هفته گذشته پس از مشخص شدن بازیگران امسال ، طرفداران این نمایش انواع گمانه زنی ها را در مورد اینکه چه کسی با چه کسی به پایان می رسد ، داشته اند و به نظر می رسد کدام شرکت کنندگان احتمالاً برنده و بازنده ما هستند.

فقط پس از یک اپیزود ، زوجین چند بار تغییر کرده اند ، بنابراین می توان گفت که پیگیری اینکه چه کسی با چه کسی همراه است دشوار خواهد بود. اما قبل از اینکه به نظر برسید که میم روز چارلی از در فیلادلفیا همیشه آفتاب است، شما می توانید در این واقعیت که ما یک لیست در حال اجرا را نگه خواهیم داشت ، راحت باشید همه از زوج های امسال ، بنابراین شما مجبور نیستید.

به خواندن ادامه دهید تا حافظه خود را در این سال تازه کنید جزیره عشق زن و شوهر ، البته تا زمانی که بمب دیگری وارد ویلا شود. . .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>