Love Island 2021: Final Series 7 کی برگزار می شود؟

[ad_1]

از Lifted EntertainmentLove Island: قسمت های جدید SR7: Ep20 در ITV2 و ITV Hub صبح روز بعد در BritBox در دسترس است تصویر: کلوئی نتایج فوتبال را توضیح می دهد. این عکس (C) ITV Plc است و فقط برای اهداف ویراستاری مستقیماً در ارتباط با برنامه یا رویدادی که در بالا ذکر شد ، یا ITV plc.  هنگامی که توسط ITV plc Picture Desk در دسترس قرار گرفت ، این عکس فقط تا زمان انتقال می تواند یکبار تولید شود [TX] تاریخ و هیچ هزینه تولید مثل دریافت نمی شود.  هرگونه استفاده بعدی ممکن است هزینه ای را متحمل شود.  این عکس نباید دستکاری شود [excluding basic cropping] به روشی که باعث تغییر ظاهر بصری شخصی شود که توسط ITV plc Picture Desk مضر یا نامناسب شناخته شده است.  این عکس نباید بدون مجوز کتبی صریح ITV Picture Desk برای هر شرکت ، نشریه یا وب سایت دیگری ارسال شود ، یا بایگانی دائمی شود.  شرایط و ضوابط کامل در وب سایت www.itv.com/presscentre/itvpictures/terms در دسترس است برای اطلاعات بیشتر با این آدرس تماس بگیرید: james.hilder@itv.com / 0207 157 3052

جزیره عشق در پایان ماه ژوئن برای هفتمین سریال به صفحه نمایش خود بازگشتیم و ما از آن به بعد شش شب در هفته به ITV2 چسبیده ایم. همانطور که عاشق گذراندن اکثر شبهای تابستان خود در خانه هستیم ، این مرحله به سریال در جایی می رسد که همه ما از خودمان یک سوال را می پرسیم: اراده من مایلم؟

این نمایش به طور معمول هشت هفته طول می کشد ، و اگر مجموعه های قبلی کاری برای گذراندن وقت دارند ، احتمالاً تاریخ فینال 23 اوت 2021 خواهد بود. با این وجود هنوز نمی توانیم از خودمان پیشی بگیریم هنوز هم باید چالش های بیشتری برای تماشای تاریخ های باشکوه حسادت داشته باشید و کل تجربه Casa Amor هنوز در انتظار است. با این اوصاف ، طرفداران نمایش در حال حاضر فکر می کنند که کدام جزیره عشق زوجین ممکن است به فینال برسند ، به نظر می رسد که زن و شوهر OG لیبرتی و جیک بیشترین احتمال را دارند که در این راه شرکت کنند.

جدا از آنها ، به نظر می رسد که فای و تدی شانس خوبی دارند و ما به طور جدی امیدواریم که هوگو و کاز مجردهای سریال های ما بتوانند مطابقت کامل خود را پیدا کنند. در حالی که کمتر از یک ماه از سریال باقی مانده است ، ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم که اوضاع چگونه تغییر می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>