Lush Cosmetics مجموعه عید پاک خود را در سال 2021 منتشر کرد

[ad_1]

ما در زندگی خود احتمالاً هرگز منتظر بهار نبوده ایم و نمی توانیم چیزی بهتر از جشن گرفتن با برخی از غذاهای مخصوص تخم مرغ (مجبور شدم متاسفم) و حمام و بدن از مجموعه جدید عید پاک لوش 2021.

مارک زیبایی کاملاً طبیعی از محصولات متنوعی در طول سال برخوردار است که شامل بمب های حمام ، لوسیون های بدن ، میله های شامپو و ماسک های صورت می باشد. اما وقتی وارد یک فصل جدید می شویم (یا یک مناسبت سرگرم کننده مانند روز ولنتاین) ، مجموعه ای از محصولات با مضمون و نسخه محدود به مجموعه Lush اضافه می شوند و هر بار هیجان زده می شویم. به سبک سرسبز واقعی ، آنها همیشه شایان ستایش ، یا به طرز باورنکردنی گونه ای هستند و اغلب از یک هدف خوب سود می برند.

در این سال محصولات جدید جدیدی از جمله حمام تخم مرغ فلامینگو صورتی و یک بمب حمام دمپتی دمپتی و برخی از موارد مورد علاقه دیگر مانند ذوب بمب حمام طلایی تخم مرغ و صابون خوب عید پاک وجود دارد.

افراد تازه وارد برای خرید آنلاین در دسترس هستند ، اما متأسفانه به موقع برای عید پاک در فروشگاه ها وجود نخواهد داشت زیرا مغازه های غیر ضروری تا 12 آوریل بازگشایی نمی شوند. برای دیدن همه مجموعه های شایان ستایش عید پاک لوش 2021 ، در ادامه مطلب بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>