MAC ماه تاریخ سیاه را با زنان رنگین پوست در برادوی جشن می گیرد

[ad_1]

ماه فوریه است ، یعنی ماه تاریخ سیاه به طور رسمی آغاز می شود. همچنین بیش از نیم سال از شورش زندگی سیاه زندگی در تابستان گذشته در پی کشته شدن چند نفر از افراد سیاه پوست غیرمسلح به دست پلیس می گذرد. با این اوصاف ، اکنون زمان مناسبی است تا ارزیابی مجدد از خود راجع به ضد نژادپرستی و اینکه آیا این ماده متزلزل شده است یا خیر – و این مربوط به مشاغلی است که از آن خریداری می کنید.

طرفداران مک خوشحال خواهد شد که بدانید حمایت خود از جنبش را کاهش نداده است. برای شروع ماه ، این برند با زنان رنگی در برادوی همکاری می کند ، یک سازمان غیرانتفاعی که فرصت های شغلی موسیقی و تئاتر را برای زنان آفریقایی ، لاتین ، آسیایی و اندونزیایی فراهم می کند. با این همکاری یک موزیک ویدیو با حمایت مالی MAC برای آهنگ “Summertime” از نمایش کلاسیک ارائه می شود پورگی و بس، یک تولید مرحله ای که اخیراً توسط سازمان اصلاح شد. برای حمایت از زنان رنگین پوست به ابتکار برادوی ، MAC به تخصص گریمور ارشد خود ، فاطیما توماس ، که در کنار بازیگران این نمایش برای ایجاد و اجرای تمام چهره های آرام و گرم در این ویدئو کار می کرد ، وام داد.

با مجوز از لوازم آرایشی MAC
با مجوز از لوازم آرایشی MAC

برای کسانی که نمی دانند ، پورگی و بس، که در دهه 1930 آغاز به کار کرد ، به دنبال روند محله ای کاملا سیاه در چارلستون ، کارولینای جنوبی دنبال می شود. تصور مجدد زنان رنگی در برادوی ، همانطور که توسط سازمان غیرانتفاعی توصیف شده است ، “تلفیقی از اپرا ، جاز و کلمات گفتاری است.” و اما آنچه می توانید از اجرای مجازی “Summertime” انتظار داشته باشید: “مونتاژ رقص منعکس کننده روابط متقابل مادر و دختر که ستون فقرات فرهنگ آفریقایی-آمریکایی است.”

شما می توانید اجرای “Summertime” را که شامل آرایش Fatima Thomas از MAC است را به صورت رایگان در playbill.com مشاهده کنید و می توانید اطلاعات بیشتری در مورد زنان رنگین پوست در برادوی در womenofcoloronbroadway.org کسب کنید.


اخبار بیشتر آرایش:


اکنون ، مشاهده ویژگی های دسترسی محصولات زیبایی به مولی بورک:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>