Maitreyi Ramakrishnan در Hair Never I Ever و کاسه های کاسه ای

[ad_1]

وست هالیوود ، کالیفرنیا - 25 فوریه: Maitreyi Ramakrishnan در Netflix شرکت کرد

Maitreyi Ramakrishnan ، یا در غیر این صورت Devi از Netflix شناخته می شود من هرگز، در ظاهر شد نمایش کلی کلارکسون تا در مورد ورودش به دنیای بازیگری و نقشش در این نمایش موفق گپ بزند. این بازیگر 19 ساله قبل از به اشتراک گذاشتن یک عکس زیبا و دلپذیر از راماکریشنان با برش کاسه ، در خاطرات کوتاهی موهای کودکی به کلارکسون پیوست. “صادقانه بگویم ، اگر آن عکس عکس تشییع جنازه من بود ، من با آن خوب هستم. این واقعاً مظهر شادی است ، من آن روز آماده دیدن برخی از دلفین ها ، برخی از نهنگهای بلوگا بودم ، من مثل” آره! هیچ چیز نمی تواند برنده شود این بازیگر به شوخی گفت: “من همین حالا. من دست های برادرم را می پوشم و این کاسه را تکان می دهم” ، حتی نمی توانستم آن را ببندم.

حرفه بازیگری راماكریشنان نسبتاً زود آغاز شد و او به كلاركسون گفت كه “من فقط وقتی كه در كلاس 10 بودم ، تئاتر را شروع كردم ، فقط می خواستم بعد از مدرسه كاری انجام دهم. من وقتی كلاس 3 بودم آواز را شروع كردم ، اما مرحله فوق العاده ای داشتم مادرم مرا صدا می کرد و می گفت: “من می دانم که شما لب همگام سازی می کنید ، زیرا شما حتی کلمات درست لب را همگام نمی کنید.” “این تنها زمانی بود که او یک فیلم از خودش را تماشا می کرد که در حال رقصیدن است شیکاگو، که راماكریشنان فهمید كه “شاید ، من ممكن است فقط كمی بامزه باشم. من به طور بالقوه مهارت كمدی را دارم.”

از آن زمان ، Ramakrishnan نقش اصلی را در Netflix پیدا کرد من هرگز، تهیه شده توسط مندی کالینگ. این نمایش موضوعاتی مانند هویت و تعلق را پوشش می دهد ، راماكریشنان می تواند به شدت با آنها ارتباط برقرار كند. او توضیح داد که “وقتی من 15 ساله بودم ، من قطعاً نمی دانستم كه هستم و ، صادقانه بگویم ، هر قدم كه در زندگی برمی دارید ، شما همیشه یاد می گیرید كه هستید. شما هرگز به این واقعیت آگاهی ندارید كه چه كسی شما و هویت خود هستید زیرا هویت شما همیشه در حال تکامل است. من نمی خواهم همان آدمی باشم که در سن 15 یا 19 سالگی هستم ، می خواهم فقط به رشد خود ادامه دهم. من می خواهم هرکسی را دوست داشته باشم و برایش مهم باشم و حلقه من نیز با من رشد کند و هر روز نسخه های بهتری از خود باشد. ”

این بازیگر همچنین به کلارکسون گفت که او در واقع از طریق یک توئیت تصادفی نقش را در این سریال بازی کرده است ، زمانی که این کار را نکرد کاملا نحوه استفاده از سیستم عامل را بدانید. راماكریشنان پیش از آنكه به بینندگان بگوید كه دوست وی توئیت تماس آزاد میندی كالینگ را با وی به اشتراک گذاشته است ، توضیح داد: “من تفاوت بین بازتوییت و نظیر آن را درک نکردم.” “من مثل” خوب بودم ، مدتی است که با او پاتوق ندارم ، بیایید این کار را انجام دهیم “، بنابراین با دوست خود به کتابخانه جامعه خود رفتیم و آنجا بود که فیلمبرداری کردیم [the audition] روی دوربین مادرم. “

https://www.youtube.com/watch؟v=hv6xr2fPSx0

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>