Mare of Easttown: آیا یک فصل 2 وجود خواهد داشت؟

[ad_1]

ما نمی توانستیم فینال فصل بهتری را بخواهیم مادی از Easttown، اما ما هنوز آماده خداحافظی با ماره شیهان نیستیم و کیت وینسلت نیز آماده نیست. وینسلت اخیراً به TVLine گفت: “من کاملا دوست دارم دوباره ماره بازی کنم.” “دلم برای او تنگ شده است. من واقعاً این کار را می کنم. این عجیب ترین چیز است. احساس می کنم در ماتم به سر می برم. این یک نقش کاملا عالی بود.” وی افزود ، “چیزی بسیار اعتیاد آور در مورد ماره وجود دارد ، زیرا او بسیار ظالمانه و دوست داشتنی و درخشان و واقعی است ، می دانید؟ من دوست داشتم او را بازی کنم.”

اگرچه HBO در ابتدا ایجاد کرد مادی از Easttown به عنوان یک سریال محدود ، دروغ های کوچک بزرگ نیز در نظر گرفته شد همان اما ادامه به پخش یک فصل اضافی. به گفته رئیس HBO ، کیسی بلویز ، هیچ “گفتگوی واقعی درباره شکل ظاهری یک فصل 2” صورت نگرفته است ، اما مشخص است که مطمئناً این احتمال وجود دارد. Bloys همچنین نشان داد تنوع که او هنوز “هیچ ایده ای” از جدول زمانی برای تصمیم گیری در مورد یک فصل دیگر ندارد و او معمولاً پیشگام سازندگان است. “اگر [Mare of Easttown creator] براد [Ingelsby] بلوز گفت: “احساس می کردم داستانی برای گفتن دارد که احساس می کند در همان سطح خواهد بود ، فکر می کنم همه در برابر آن باز باشند”. چه کسی می داند؟ باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا آنها به چیزی که می خواهند برای گفتن آن برسند ، رسیده اند یا خیر. “این امیدواری است که به زودی پاسخ هایی بدست آوریم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>