Meet Me @ Altar’s Téa Campbell در مورد ادعای فضا به عنوان یک زن سیاه پوست در موسیقی پاپ پانک

[ad_1]

از سمت چپ: آدا خوارز ، ادیث جانسون ، و تپا کمبل با من ملاقات کرد @ نام گروه آلتار به طور سرنوشت ساز بر روی یک متن آمد. درامر آدا خوارز و گیتاریست Téa Campbell در سال 2015 پیام های خود را رد و بدل می کردند که در مانیکر گروه بزرگ پانک بعدی Gen Z قرار گرفتند. اتفاقی مانند این کاملاً مناسب این سه نفره است – خوارز ، کمپبل ، و خواننده اصلی ادیت جانسون – که همه قبل از جلسات زوم کاملاً به هم متصل بودند. آنها گروهی را در ایالت های مختلف تشکیل دادند و با دید مشترک آهنگ هایی را با فاصله چند کیلومتری نوشتند تا صدای سال 2008 را به صحنه بیاورند. شش سال جلو بروید و سرانجام با من ملاقات کنید @ Altar در زیر همان سقف زندگی کنید. آنها می توانند در یک اتاق به جای متن بیش از حد همکاری کنند ، که با توجه به اینکه اولین EP خود را به نام Model Citizen در 13 آگوست منتشر می کنند ، ایده آل است. آنها افتخار دریافت کنندگان صندوق Black Creators Halsey را دارند. آنها همچنین در حال آماده شدن برای تور با All Time Low در پاییز هستند. كمبل ، 20 ساله ، به POPSUGAR گفت: “این كاملاً دیوانه است.” قبل از سال 2020 ، او احساس می کرد احساس می کند “یک گروه کوچک” است. هر تور که می رفتند ، خودشان رزرو می کردند. آنها هر شب برای 150 کودک بازی می کردند ، نه هزاران مخاطب All Time Low. “خوشبختانه ، ما کل قرنطینه را داشتیم تا از نظر ذهنی خود را برای آن آماده کنیم.” “این بسیار احساسی خواهد بود.” “خوشبختانه ، ما کل قرنطینه را داشته ایم تا از نظر ذهنی خود را برای آن آماده کنیم. این بسیار احساسی خواهد بود.” علی رغم موفقیت پررونق این گروه در سال 2020 ، داشتن گروهی متشکل از سه زن رنگین پوست به معنای Meet Me @ the Altar در مسیر ستاره شدن با مقاومت مواجه شد. وقتی گروه را در اوایل نوجوانی راه اندازی کردند ، کاملاً از عدم حضور در ژانر خود آگاهی داشتند. کمپبل گفت ، او به عنوان یک زن سیاه پوست ، “به طور قطع” فشار بیشتری را در صنعتی که تحت سلطه مردان سفیدپوست مستقیم است احساس می کند (و همچنان احساس می کند). وی توضیح داد: “برای ادعای خود در صحنه ای که سعی دارد ما را به طور فعال نسلهای آینده دور نگه دارد ، فشار وجود دارد.” “بنابراین شما باید بهترین باشید. شما مجبور هستید ، زیرا راهی دیگر برای ورود وجود ندارد.” حتی در سن 14 سالگی ، کمپبل دید که ژانر در کجا کوتاه می شود. “ما همیشه می دانستیم که هیچ کس در صحنه شبیه ما نیست. کسی نیست که نوعی موسیقی را که ما انجام می دهیم انجام دهد که یک شخص سفیدپوست مستقیم نباشد. این همان چیزی است که وجود دارد. اما ما همیشه احساس با به عهده گرفتن این نقش راحت بود ، زیرا ما می دانستیم که می خواهیم آن را داشته باشیم. و ما از بودن برای دیگران بسیار راحت بودیم. ”

کمپبل ، خوارز و جانسون با کمال میل آن مانتو را بر دوش خود گرفتند و در جاده ای پر از دست انداز به سمت شناخت حرکت کردند. آنها ارتباطات صنعتی نداشتند و با قالب کلیشه ای متناسب نبودند. کمبل یادآوری می کند: “ما کاملاً سرنخی از آنچه در هنگام شروع باند تشکیل می دادیم نداشتیم.” “ما خیلی جوان بودیم و خواهر و برادر یا کسی را که قبلاً در گروه های موسیقی بودیم نداشتیم. بنابراین فقط باید در طول مسیر این موضوع را رقم می زدیم.” اما آنها با تجربه آموختند و فهمیدند مهم نیست که گرانترین تجهیزات را نداشته باشند یا موسیقی بخوانند یا اصطلاحات صنعت را بدانند. آنها با آگاهی از تأثیری که بر آنها وارد شده متفاوت از اکثر گروه ها – کمتر “کلیکی” و “خودآیایی” – وارد صحنه شدند. “ما همیشه می دانستیم که هیچ کس در صحنه شبیه ما نیست.” وی گفت: “ما باید خودمان را در صحنه قرار دهیم ، و اگر این كار را نكنیم ، فقط همین ثابت خواهد ماند. هیچ گروه رنگی برای استفاده از فرصت ها وجود نخواهد داشت.” کمپبل همچنین اذعان کرد که گروههای زیادی در آنجا وجود دارند که با مخالفت روبرو می شوند زیرا به دید تنگ نظرانه موسیقی پانک پایبند نیستند. او “نمی تواند تصور” کند که یک گروه در یک شهر محافظه کارتر از بین می روند ، اما احساس می کند تلاش های آنها “لازم” است. بهترین انتقام موفقیت است. “شما فقط باید خودتان را ناراحت کنید تا به اندازه ای برسید که مهم نیست شکل شما چگونه است ، زیرا مردم فقط به موسیقی شما اهمیت می دهند.” اما تغییر در صنعت فقط به عهده گروه هایی مانند Meet Me @ the Altar نیست. همانطور که کمپبل اشاره کرد ، این تغییر باید در هر سطح اجرا شود. وی توضیح داد که مروجین باید جایگاه های اولیه خود را به گروه های مختلف بدهند. رزرو همان مجریان را متوقف کنید. برچسب ها باید بصورت فراگیر استخدام شوند. در هر نقطه ورود به موسیقی ، باید نمایش متنوعی وجود داشته باشد. “ما فقط می توانیم کارهای زیادی انجام دهیم زیرا ما مردم مظلوم هستیم. این کار باعث می شود که ظالمان چیزها را تغییر دهند ، زیرا آنها قدرت را در اختیار دارند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>