Megan Thee Stallion با طولانی ترین موهای طبیعی خود تاکنون به اینستاگرام بازگشت

[ad_1]

مگان The Stallion طی یک ماه اخیر در شبکه های اجتماعی فعالیت چندانی نداشته است – او وقفه ای را اعلام کرد که شامل پست های گاه به گاه تیم مدیریتی اش بود – اما به نظر می رسد موهای او قطعاً در این مدت کار کرده است. رپر برنده جایزه روز دوشنبه ، 8 ژوئن ، به اینستاگرام بازگشت تا آنچه را که به نظر می رسد پیشرفت عمده ای در سفر با موهای طبیعی است ، نشان دهد.

مگان نزدیک به دو سال است که به دنبال تلاش های او برای پرورش و رشد فرهای طبیعی خود به طرفداران خود اجازه می دهد تا نگاهی بیندازیم به عکس سالن غرق شدن در مورد چقدر طول و سرخوشی او ، بدون ذکر امتیازات در یک کمپین با مارک مراقبت از مو میله و روز دوشنبه ، ما دیدگاه های جدیدی در مورد میزان پیشرفت او دریافت کردیم.

در یک چرخ و فلک متشکل از چهار عکس ، مگ یک بیکینی آبی سلطنتی و آرایش کمی – در صورت وجود – پوشیده است. اما به همان زیبایی که با لباس شنا و پوستی درخشان به نظر می رسد ، ستاره عکس ها موهای او است. سبک چند لایه کاملاً شگفت انگیز است ، و طولانی ترین لایه فرهای محکم از شانه های او عبور می کند. دو عکس از نمای نزدیک نشان می دهد که در آفتاب چقدر براق به نظر می رسد.

به طور معمول ، مگان وقتی که پیشرفت خود را نشان می دهد ، از سفر طبیعی با موهای خود نام می برد ، اما این بار این کار را نکرد ، فقط نوشت: “در حالی که من نبودم …”. شاید به این دلیل که او مستقیماً موهای خود را خطاب نکرده است ، برخی از طرفداران گمان می کنند آنچه که ما در حال بررسی آن هستیم ممکن است کلاه گیس باشد. بحث و گفتگو در این نظرات آغاز شد و یکی از طرفداران نوشت: “شما می توانید به معنای واقعی کلمه به صفحه او نگاه کنید و این کلاه گیس و موهای واقعی او را ببینید” ظاهر جدید.

ما فکر می کنیم که احتمال زیادی وجود دارد که مگ موهای طبیعی خود را به نمایش بگذارد ، با این حال ، زیرا آرایشگر او ، کلون دریک ، همان عکس ها را در کنار عنوان ، “همه چیز در دست است …theestallion #nurtureyourcurls” را به شبکه خود ارسال کرد.

صرف نظر از این ، یک چیز واضح است: مگان تو استالیون بازگشته است ، و او – و موهایش – کاملاً خیره کننده به نظر می رسند.


اطلاعات بیشتر در مورد مگان تو نر:


اکنون 100 سال موهای شاخص را بررسی کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>