Megan Thee Stallion در یک هفته 2 مانیکور با شکل رژ لب می گیرد-عکس ها را ببینید

[ad_1]

شما می توانید تمام تخته های Pinterest را با تمام مانیکورهای باورنکردنی پر کنید مگان اسب نر فقط در دو سال گذشته تن کرده است-مانند ست رنگین کمان کاوایی اخیرش ، طراحی ناخن های انیمه ای بسیار دقیقش یا حتی لاک کلاسیک هلویی که در مراسم اهدای جوایز گرمی 2021 پوشید. تنها در یک هفته ، رپر نه تنها یک مانیکور دیگر به رزومه چشمگیر ناخن خود اضافه کرده است ، و هر دو یک تماس برای یکی از بزرگترین روند ناخن های 2020 است.

مگ در صفحه نمایش اسلایدی عکسی که در تاریخ 1 آگوست در اینستاگرام ارسال شده بود ، عنوان کرد: “این هفته $ ets” ، اولین مانیکور نشان داده شده در پایین بنفش پاستلی است و در انتهای آن به رنگ آبی روشن درآمده است. دیگری ، که او برای اجرای صدها هزار نفر در لولاپالوزا بر تن داشت ، دارای پایه آبی یخ زده با جزئیات نقره ای و مشکی است ، به علاوه سوراخ های ناخن های کوچک و تیز روی چند رقم.

هر دو مانیکور Thee Stallion دارای نوک های تیز و کج هستند ، که در غیر این صورت به شکل ناخن رژ لب معروف است ، که در آغاز سال 2020 بسیار محبوب بود و به لطف مگ به زودی بازگشت خود را از دست می دهد.

هنوز مشخص نیست که آیا مگان در دوره جدیدی از ناخن های رژ لب با موفقیت زنگ می زند یا خیر ، اما در عین حال ، نمی توانیم از خود بپرسیم: چگونه او در کمتر از یک هفته از ظاهر ناخن های متعدد و پیچیده استفاده می کند؟ اگر این ناخن های فشرده هستند ، چسبی که او پوشیده است بسیار جذاب است ، با توجه به اینکه می تواند برای اجرای زنده مگانی تگ استون با اکتان بالا دوام بیاورد. و اگر آنها اکستنشن ژل ، اکریلیک یا هر نوع دیگری هستند ، پس او باید هزینه کند بسیار زمان خواباندن توله سگ ها در استون.

با این وجود که مگان این تغییرات سریع در کمد لباس ناخن را اجرا می کند ، ما و طرفدارانش در وحشت هستیم-اما چه خبر است؟


اطلاعات بیشتر در مورد مانیکور افراد مشهور:


اکنون ، راهنمای ما را برای هفت شکل مختلف مانیکور تماشا کنید:

دنبال کردن Allure on را فراموش نکنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>