Megan Thee Stallion مانیکور رنگین کمان الهام گرفته از انیمه را نشان می دهد – عکس ها را ببینید

[ad_1]

انکار نمی شود مگان تو نر هم به هنر ناخن و هم به همه چیز علاقه دارد. در حقیقت ، او حتی عشق خود به این دو را با پوشیدن ست ناخن همراه با آثار هنری مجموعه انیمه ترکیب کرده است ماجراجویی عجیب و غریب Jojo. بار دیگر ، خواننده “Thot Shit” با آخرین ست خود که به وضوح ادای احترام به فرهنگ پاپ kawaii می کند ، آن را میخکوب می کند.

روز شنبه ، 17 ژوئیه ، خواننده و ترانه سرا سه تصویر را همراه با عنوان “New $ et” ارسال کرد. طرفداران از هنرمندی پشت این مجموعه که یک طرفدار حتی در مورد اینکه “ما به فناوری نیاز داریم” تعجب کردند. همانطور که این طرفدار اشاره کرد ، مگان هنرمند ناخن را در پشت آخرین ست خود برچسب گذاری نکرده است ، اما هر کس که باشند ، آنها آن را کاملا خرد کردند.

باید اعتراف کنم که من یک طرفدار مادام العمر Hello Kitty و اخیراً یک علاقه مند به هنر Takashi Murakami هستم ، بنابراین به طور طبیعی ، من قطعا می توانم بگویم که این ناخن ها از فرهنگ پاپ کاوای ژاپنی الهام گرفته شده اند. برای مبتدیان ، یک طرح پلاستیکی از سر Hello Kitty ، نوک تیز در وسط یکی از ناخن های صورتی او قرار گرفته است. البته ، همه رنگهای روشن فریاد می زنند kawaii ، و ما نمی توانیم این واقعیت را فراموش کنیم همه ناخن ها با چشم اندازهایی مانند بدلیجات کوچک ، کمان و حتی بستنی ها تزئین می شوند.

اگر برای انجام ناخن های خود به نشانه ای نیاز دارید ، بگذارید اینگونه باشد. یک صفحه از کتاب مگان (و فناوری ناخن او) بردارید و فقط بروید همه بیرون با مجموعه بعدی خود خواه آزمایش چندین رنگ باشد یا آزمایش شکل جدید ، به دنبال آن بروید. این یک سال گذشته به ما آموخته است که هیچ چیز را مسلم نپذیریم ، و با شروع دوباره باز شدن جهان ، چرا با پذیرایی از ناخن های عجیب و غریب خود را جشن نمی گیرید؟ بیهوده “بیست سال خروشان” نامیده نمی شود.


اطلاعات بیشتر در مورد هنر ناخن:


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>