Megan Thee Stallion و Revlon Launch Hot Girl Sunset Makeup Collection – مشاهده عکس ها

[ad_1]

و این مارک با Hot Girl Sunset Super Lustrous Thee Gloss در Blissed Out ، که در واقع یکی از سایه های مورد علاقه مگ است ، لب های خود را فراموش نکرد. این یک سایه خیره کننده و خیره کننده مرجانی است که با انبوهی از براق کننده های طلا پوشانده شده و براقیت کامل براق را به وجود می آورد.

این سه محصول در یک کیف بند بسته بندی شده با “دختر داغ” که در جلوی آن با حروف طلا نمایش داده شده است ، عرضه می شوند. کیسه در دو گزینه رنگی: نارنگی پر جنب و جوش و مرجان موجود است. این اندازه مناسب برای نگهداری هر سه محصول یا هر چیز دیگری است که شما ممکن است برای زندگی در بهترین زندگی Hot Girl خود داشته باشید.

علاوه بر کیف آرایش شیک ، شما یک تصویر زیبا و جذاب از انیمیشن مگ را در بسته بندی بیرونی پالت مشاهده خواهید کرد. تفریح ​​کوچک تصویر خواننده رپ دارای یک کلاه گیس قرمز بلند با موی چتری بلانت ، یک کلاه گاوچران به احترام ریشه های تگزاس وی و یک شمشیر بزرگ گارنت است.

مجموعه Revlon x Megan Thee Stallion Hot Girl Sunset on پس زمینه سفید

مجموعه Revlon x Megan Thee Stallion Hot Girl Sunset

TL؛ DR: این مجموعه دارای سه محصول آرایشی و یک کیف آرایش مناسب است که برای یک ظاهر بزرگنمایی سریع یا نمای شبانه با نمای چشمگیرتر کار می کند. اما سریع عمل کنید زیرا احساس می کنیم این 450 ست به سرعت فروخته می شوند.

مجموعه Revlon x Megan Thee Stallion Hot Girl Sunset با قیمت 40 دلار به فروش می رسد و از ساعت 12 بعدازظهر ET در تاریخ 28 ژوئیه در stockx.com در دسترس است.


داستانهای بیشتر درباره پرتاب های تابستانی را بخوانید:


اکنون این روال روز شستشوی 6 مرحله ای را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>