Megan Thee Stallion پس از پیدا کردن محصولات برای رنگ آمیزی هیبرید ، بدون آرایش نگاه می کند

[ad_1]

شما می دانید وقتی شروع به زیر سوال بردن نیاز به آرایش می کنید ، تلاش های شما برای مراقبت از پوست در حال انجام است. مگان تو استالیون می تواند با هم ارتباط برقرار کند – او در اینستاگرام شرکت کرد و اظهار داشت که کمتر به پوششی که بنیاد فراهم می کند احساس نیاز می کند.

رپر به روزرسانی را با مجموعه ای از سلفی ها به اشتراک گذاشت. وی در توضیح خود نوشت: “من از پایه و اساس استفاده نکرده ام ، رنگ آمیزی رنگ من بهتر می شود …” “من محصولات بسیار خوبی را امتحان کرده ام که به من کمک کرده اند!”

اگرچه به نظر می رسد که وی برای پر رنگ آمیزی خود یک رژیم درمانی برای مراقبت از پوست دارد ، اما مگان همچنین گفت که در تلاش است محصولات جدید را امتحان کند و از مارک های متعلق به Black در عنوان خود درخواست تقاضا کرد. (ICYMI ، چند هفته پیش ، وی همین کار را کرد تا مارک های مراقبت از مو متعلق به سیاه را با محصولات مخصوص موهای طبیعی مورد استفاده قرار دهد.)

بسیاری از مردم در این زمینه تقلب می کنند ، مارک های مورد علاقه خود برای مراقبت از پوست متعلق به Black را در نظرات خود نشان می دهند. یکی از توصیه های محبوب COTA Skin ، یک زن سیاه پوست ، نام تجاری مستقر در نیواورلئان است که راه حل هایی را برای انواع پوست ارائه می دهد. از جمله پرفروش ترین های این محصول می توان به پاک کننده CBD (خرید آن ، 41 دلار ، cotaskincare.com) و سرم طلای 24K (خرید آن ، 39 دلار ، cotaskincare.com) اشاره کرد.

اگرچه مگان ممکن است روند فعلی مراقبت از پوست خود را کنار نگذارد ، اگر به دنبال مارک های جدید متعلق به Black برای پشتیبانی هستید ، بخش نظرات پست اخیر او یک گنجینه است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>