Megan Thee Stallion کلاه گیس دیده نشده اسطوخودوس از فیلمبرداری موسیقی “Cry Baby” را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

به نظر من بسیار فروتنانه ، مگان تو نر هیچ غلطی نمی تواند بکند او به موسیقی Hotties (لقب fanbase خود) موسیقی تند و سریع می بخشد و همیشه با الهام از زیبایی ، چه در قالب ناخن های رژ لب با مضمون Playboy و چه کلاه گیس جدید با رنگ روشن ، از آن استفاده می کند. آخرین نگاهی که Hot Girl Captain به ما کرده است شامل یک باب اسطوخدوس فوق العاده زیبا است که قبلاً در تابلوی Pinterest الهام بخش کلاه گیس من ذخیره شده است.

مگ عکسهای سلفی از سبک پاستل پرحجم را با طرفداران اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. او در واقع با Kellon Deryck آرایشگر ، که آرایشگر مسئول بسیاری از کلاه گیس های زیبای دیگر وی در طول سال گذشته ، که همچنین موهای بنفش را در عکس می کشد ، دوقلو می شود.

در حالی که سفیر Revlon از نظر تاریخی با کلاه گیسهای بلند و براق خود شناخته می شود ، او گاهی اوقات آن را با چیزی کوتاه تر مانند این باب اسطوخودوس روشن می کند. تا کمال پیچ خورده و پر از حجم حسادت حسادت است. این کلاه گیس تعریف دقیق “What Lace” با چند دسته موی کودک است که به طور ماهرانه در امتداد خط موهای او توسط Deryck مدل داده شده است. اگر می خوانید ، دریک ، لطفاً جزئیات کنترل لبه را به ما ارائه دهید.

با نگاه رسانه های اجتماعی خواننده رپ ، این ظاهر جدید در واقع از برداشت آخرین موزیک ویدیوی وی ، “گریه عزیزم” است ، اگرچه در نهایت ظاهر آن در این ویدئو ظاهر نشد. مگ با استفاده از تمام محصولات Revlon واحد خود را با سایه چشم برش خورده امضا کرد. کلاه گیس پاستل رنگی برای ویدیوی پر جنب و جوش با مضمون فروشگاه اسباب بازی بسیار مناسب بود.

دلو در 15 فوریه 26 ساله خواهد شد و او در این ماه گرمای زیادی را کاهش داده است. او ماه تولد خود را درست با به اشتراک گذاشتن عکس هایی از عکس شگفت انگیز خود با مضمون بنفش آغاز کرد ، جایی که کلاه گیس مشابه بادمجان رنگی او به صورت یک کمان بزرگ با تکه های موی کوچکتر به شکل کمان در اطراف آن شکل گرفته بود. ما فقط می توانیم تصور کنیم که او در روز پانزدهم با چه عکس های آتشین به ما برکت خواهد داد ، بنابراین من اینجا مشتاقانه منتظر آرزوی تولد رپ هوستون هستم.


داستانهای بیشتری در مورد مگان تو استالیون بخوانید:


اکنون از ضرب و شتم Taraji P Henson دوست داشتنی که چهره اش را می زند ، لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>