Michaela Coel بیانیه ای را درباره ادعای نوئل کلارک منتشر کرد

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 19 مارس: میشائلا کوئل در 19 مارس 2019 در لندن ، انگلیس در جوایز برنامه Royal Television Society در Grosvenor House شرکت می کند.  (عکس از Tristan Fewings / گتی ایماژ)

در تاریخ 29 آوریل ، نوئل کلارک بازیگر و کارگردان به دلیل اتهامات آزار و اذیت جنسی از BAFTA به حالت تعلیق درآمد. همانطور که توسط گزارش شده است روزنامه گاردین، 20 زن ، “همه آنها كلارك را به شكل حرفه ای می شناختند” ، با این نشریه در مورد اتهامات “آزار و اذیت جنسی ، لمس ناخواسته یا حرف زدن ، رفتار نامناسب جنسی و اظهار نظر در صحنه ، سوisc رفتار حرفه ای ، گرفتن و به اشتراک گذاشتن تصاویر صریح جنسی” صحبت كرده اند. و فیلم ها بدون رضایت ، و قلدری بین سال های 2004 و 2019 “.

پس از انتشار مقاله ، ممکن است شما را نابود کنم Michaela Coel ، خالق و بازیگر ، بیانیه ای را در زیر توییتر منتشر کرده است روزنامه گاردین مقاله در همبستگی 20 زن حاضر شده است. “من اینجا هستم تا از 20 زن شجاعی که جلو آمده اند حمایت بزرگی کنم ؛ کسانی که هویت خود را با ما در میان گذاشته اند ، اما همچنین کسانی که استفاده از نام مستعار را ترجیح داده اند ؛ موانع ذهنی یک زن سیاه پوست برای انجام چنین کاری باید غلبه کند چیزی که نشان می دهد هویت آنها در روایتی از سو abuseاستفاده از تجاوز جنسی یا قلدری به دست کسی در جامعه خودمان است که گاهی اوقات خیلی زیاد است “،

“صحبت کردن در مورد این حوادث قدرت زیادی می برد زیرا برخی آنها را” مناطق خاکستری “می نامند. با این وجود فاصله آنها از رنگ خاکستری بسیار زیاد است. این رفتارها غیرحرفه ای ، خشونت آمیز است و می تواند درک فرد از خود ، جایگاه او در جهان و حرفه او را از بین ببرد جبران ناپذیر. من برای نشان دادن همبستگی ، ابراز اعتقاد خود نسبت به آنها و ایستادن در کنار آنها در خشم آنها مشترک بوده ام. ”

بیانیه حمایت از میکائلا بسته شد: “من تحسین می کنم نگهبان و روزنامه نگاران آن برای تحقیق و انتشار این داستان. ”

از آنجا که نگهبان داستان منتشر شد ، Sky همچنین “هرگونه تولید آینده” را به دنبال این اتهامات متوقف کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>