Mikayla Nogueira از TikTok در حال راه اندازی یک مجموعه آرایشی است

[ad_1]

mikaylanogueira

پاسخ بهkatrinasbeadbox Mikayla x؟ | راه اندازی 6.13.21

♬ صدای اصلی – Sickickmusic

Mikayla Nogueira از زمان پیوستن به مارس 2020 ، 5.6 میلیون فالوئر را جمع آوری کرده است.

نوگیرا روزانه آموزش های سرگرم کننده آرایش ، جعبه گشایی محصولات روابط عمومی و بازبینی محصولات را ارسال می کند ، اما آخرین ویدیوی او چیزی است که واقعاً ما را به صحبت وا می دارد زیرا این جوان 22 ساله تازه اعلام کرده است که مجموعه آرایش خود را راه اندازی می کند. در یکی از سه کلیپ تیزر (بسیار خنده دار) در TikTok و اینستاگرام ، نوگیرا ارسال کرد: “وقتی نوگیرا اعلام کرد سرانجام با آرایش بیرون می آید” ، که در کمتر از 24 ساعت 2.4 میلیون بازدید را از بین برده است.

این همکاری در همکاری با یک مارک بزرگ زیبایی است (که هنوز اعلام نشده است) و قرار است در تاریخ 13 ژوئن که تولد نوگیرا نیز است ، منتشر شود. برای ما افراد در انگلیس ، بهترین خبر این است که وی تأیید کرده است که این محدوده در اروپا نیز در دسترس خواهد بود. از نگاه ویدئوهای تیزرنگ وی ، این خط شامل محصولات کانتور ، یک پالت سایه روشن ، برق لب و احتمالا مژه مصنوعی خواهد بود.

نگرش طراوت نوگریرا به آرایش (بدون درام ، فقط نگاه های حماسی) ، لهجه نیوانگلند ، که به جذابیت فیلم های او می افزاید ، و استعداد باورنکردنی او باعث جذب تعداد زیادی از مردم برای تماشای او می شود. بازخورد از قرارداد همکاری با نام تجاری آرایش او واکنش بسیار خوبی نسبت به موقعیت داشته است.

اگرچه همه واکنش ها بسیار عالی بوده است ، یکی از نظرات مورد علاقه ما باید این باشد ، “مراقبت از پوست Hyram و آرایش مایکایلا ؟؟؟ ژوئن 2021 روشن است” اشاره به راه حل معروف پوست سازی TikTok ، Hyram Yarbro ، نام تجاری خود را Hyram Yarbro در آینده با همکاری Hyram با همکاری لیست Inkey

ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم نوگیرا چه محصولات و ظاهر خارق العاده ای را به دنیای آرایش وارد می کند.

mikaylanogueira

راه اندازی 6.13.21

sound صدای اصلی – تایلر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>