Missoma جواهرات ظریف ساخته شده از طلای 14 سی تی بازیافت شده را راه اندازی می کند

[ad_1]

Missoma ، یکی از نام های محبوب لندن در جواهرات نیمه زیبا ، جلب جواهرات خوب است. Missoma Fine که از عناصر طلای بازیافت شده ساخته شده ، ویرایش طلای 14 عیار جدید این برند است که برای تشویق رویکرد پایدارتر در تنظیم مجموعه جواهرات شما تنظیم شده است.

وی گفت: “پس از اینکه یکی از اولین مارک هایی بود که در جواهرات” نیمه ریز “کار می کرد ، ما آن سالها درک مهارت ساخت و اصلاح زیبایی طراحی شده خود را به جواهرات ظریف اعمال کردیم و به مشتریان قطعات بالایی را ارائه دادیم که هنوز هم به طور غیرقابل انکار Missoma هستند.” ماریسا هوردرن بنیانگذار میسوما در بیانیه مطبوعاتی. “لوکس برای هر روز ، Missoma Fine نام تجاری ما را برای سال 2021 و بعد از آن به مسیر جدید هدایت می کند.”

Missoma Fine شامل قلاده های زیبا ، گوشواره های گل میخی ، انگشترها و زنجیرهایی است که از طلای سفید و زرد بازیافتی 14 عیار ساخته شده و برخی از طرح ها شامل الماس سفید و سیاه است – اولین نمونه از این برند. با قیمت 80 تا 115 پوند ، ادامه مطالب مورد علاقه ما را از این مجموعه بخوانید و یا برای خرید ویرایش کامل جواهرات عالی به فروشگاه آنلاین Missoma مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>