Mj Rodriguez در مراسم amfAR Gala کنسرت سکسی اترو می پوشد

[ad_1]

ام جی رودریگز امسال در صحنه جشنواره کن تأثیر فراموش نشدنی گذاشت. چند روز پس از قدم زدن در فرش قرمز با لباس بدون نفس نفس گیر ، نامزد جایزه امی شد ژست بازیگر زن در مراسم سالانه amfAR با پوشیدن یک قطعه زیبای اترو دیگر ظاهر شد. لباس سبز کف کف پوش به تمام روشهای مناسب در اطراف Mj پیچیده شده و تعادل کامل شیک و شیکی را ایجاد می کند.

لباس یک شانه Mj دارای چندین برش در امتداد لبه میانی او و یک شکاف بلند در ساق بود که هنگام چرخش پارچه پشت پارچه ، یک شکل الهه مانند به او می بخشد. او لوازم جانبی خود را برای کفش و آرایش خود حداقل حفظ کرده و به زنگ های خنثی چسبیده بود. بگذارید لباس حرف بزند! این یک قطعه مکالمه است. ما در حال آماده شدن برای دیدن ظاهر فرش قرمز بیشتر از Mj در طول فصل جوایز هستیم ، و اگر ظاهر او چیزی شبیه به این باشد ، ما هیجان زده خواهیم شد. عکس های بیشتری از شب او در رویداد amfAR پیش رو مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>