Money Piece روند رنگ مو را برجسته می کند

[ad_1]

ما قبلاً ثابت کرده ایم که روند مویی که در بهار و تابستان حاکم است سبک های یکپارچه ای است که اخیراً به روزرسانی های مدرن زیادی می شوند ، بنابراین با توجه به دلتنگی روزهای گذشته ، تعجب آور نیست که تاریخ بار دیگر تکرار می شود – به ویژه در قلمرو روند رنگ مو. در کنار سبک هایی مانند انتهای متمایل شده و موهای پرده ای به سبک دهه 70 ، ما شاهد احیای دوباره “برجسته های پول” هستیم و حتی موافقان موافقند که این یکی از مواردی است که در این فصل در همه جا وجود خواهد داشت.

هایلایت های تکه پول شبیه برجسته های تند و تیز است که در دهه 90 رواج پیدا کرد (و نه به اندازه ظرافت های برجسته “معکوس” که اواخر شاهد آن بودیم) ، و به عنوان هایلایت های قاب صورت مشخص می شوند که کمی اضافه می کنند کمی نور به صورت شما

میشل اوکانر ، مدیر هنری ماتریکس گفت: “این ظاهر جسورانه و در عین حال ظریف است ، با این که قطعات قاب بندی چهره متناسب با یک صدا هستند. “این یک روش عالی برای نگه داشتن عمق در ریشه است که باعث کاهش و نگهداری آن می شود. این امر خصوصاً در ماههایی که به طور سنتی بیشتر در بیرون از خانه قرار دارید و موهایتان در معرض آفتاب قرار دارد بسیار مناسب است.”

“من این تکنیک را دوست دارم زیرا صورت را قاب می کند و باعث درخشش چهره می شود.”

اگر نمی خواهید متعهد به رنگ آمیزی کامل سر خود شوید ، به تکه های پول به عنوان یک روش عالی برای سبک شدن مو نگاه می شود و حتی می توانند بر ساختار استخوان شما تأکید کنند. راشل بدت در مقاله قبلی به POPSUGAR به “POPSUGAR” گفت: “من این روش را دوست دارم ، زیرا صورت آن را قاب می کند و چهره را درخشان می کند.” “این رنگ مو معادل برجسته یا کانتور آرایش است.”

کانتور برای موهای شما ممکن است فقط چیزی باشد که بتوانیم پشت سر آن بمانیم. نگاهی به برخی از موارد برجسته مورد علاقه ما در مورد بخش های بعدی پول.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>