M&S دامنه غذای جدید ایستر 2021 را راه اندازی می کند

[ad_1]

اکنون که ولنتاین و سه شنبه تکان دهنده دیگر از کار خارج شده اند ، رسماً زمان آن فرا رسیده است که در مورد یکی از موهومترین رویدادهای سال هیجان زده شویم. درست است ، عید پاک است. اما امسال بیش از این است فقط عید پاک ، این یک عید پاک M&S است. این سوپرمارکت – که به دلیل ایجاد غذای نهایی جشن معروف است – محدوده غذای عید پاک خود را به تازگی آزاد کرده است و باید اعتراف کنیم که بسیار باورنکردنی است. امسال جشن ها شامل یک شکلات بسیار بزرگ Percy Pig ، همراه با “شلوارهای ناراحت کننده” است ، همانطور که M&S در وب سایت خود توصیف می کند.

پرسی خوک از مدت ها قبل یکی از اصلی ترین رژیم های غذایی انگلیس بوده است ، بنابراین تعجب آور نیست که این سیر تکاملی شیرین ، خبر اصلی برای افراد غذایی در همه جا باشد. این غول پرسی که فقط 10 پوند به فروش می رسد از شکلات سفید با طعم توت فرنگی و تمشک ساخته شده و از شلوارهای پاششی استفاده می کند. از دیگر محصولات قابل توجه این مجموعه می توان به یک سگ سوسیس سوسیس ، کراکرهای عید پاک و جغد شکلاتی هدویگ اشاره کرد (البته همراه با پاکت شکلات شیر).

اگر این کافی نبود که مورد علاقه شما قرار گیرد ، سوپرمارکت ذرت تخم مرغ شکلاتی بهم ریخته ، یک تخته پاپ کورن شیرین و نمک آغشته به شیر خامه ای و شکلات سفید را ایجاد کرده و سپس با تخم مرغ های سرخ شده شکلاتی و تخم مرغ های لکه دار روی آن قرار گرفته است. باور نکردنی.

محدوده عید پاک از طریق وب سایت M&S در دسترس است ، بنابراین منتظر چه هستید؟

منبع تصویر: Marks & Spencer

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>