M&S و Ghost دومین مجموعه لباس های مقرون به صرفه را راه اندازی می کنند

[ad_1]

اگر دوست دارید یک لباس بهاری فوق العاده چاپلوس پیدا کنید ، نام تجاری Ghost از لندن ، مورد علاقه دوشس کمبریج ، بهترین شرط شماست. و اگر می خواهید لباسی مقرون به صرفه بگیرید که بتوانید روی آن شرط بندی کنید – M&S در بالای لیست ما است. بنابراین اینکه M&S و Ghost در یک مجموعه قابل دسترسی و با اندازه بزرگ همکاری کنند تا اولین بهار و تابستان خود را جشن بگیرند؟ کاملاً ما را در حساب کنید.

توکر سلیمان ، مالک Ghost در بیانیه مطبوعاتی گفت: “ما خوشحالیم که پس از فروش گسترده اولین افت خود برای پاییز / زمستان 2020 ، در تهیه یک مجموعه Ghost برای M&S همکاری می کنیم.” “یک زمان هیجان انگیز در M&S است و ما مفتخریم که بخشی از پیشنهادات این برند هستیم و مجموعه جدیدی از لباس های متنوع و منحصر به فرد طراحی شده برای بهار را ارائه می دهیم.”

Ghost به خاطر لباس های میدی و ماکسی با الهام از پرنعمت معروف است که دارای چاپ های گلدار و تزئینات لوکس ساتن ساخته شده از مواد مخلوط ویسکوز است. M&S X Ghost قبلاً در یک مجموعه فروش خرده فروشی برای پاییز سال 2020 همکاری کرده بود و اکنون این مارک ها برای مجموعه ای بهار 2021 همکاری می کنند که نمی توانیم صبر کنیم تا دست مان را بگیریم. ویرایش لباس M&S X Ghost شامل لباسهای ریش ریش و شلوار در محدوده اندازه UK6 تا UK 20 است که قیمت آن از 59 پوند برای یک مینی چای لباس و تا 89 پوند برای لباس میدی بسته بندی شروع می شود. فقط در صورت از دست دادن افت بهار M&S X Ghost ، سومین افت در ماه مه برای فصل تابستان رخ می دهد. برای خرید مجموعه به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>