My Talking Angela 2 راه اندازی بازی جدید و ویژگی های آن برای بزرگسالان

[ad_1]

ما با Outfit7 همکاری کرده ایم تا بازگشت My Talking Angela 2 ، بازی جدیدی را که می تواند به بزرگسالان تحت فشار روانی کمک کند ، با شما به اشتراک بگذاریم.

همه بعد از یک روز پراسترس به طور متفاوتی از بین می روند: برخی از افراد مراقبه می کنند ، دیگران فرار می کنند ، اما آیا تا به حال به بازی های گاه به گاه فکر نکرده اید؟ در حالی که برخی از انواع بازی ها به تنظیمات کامل دفتر ، از جمله دو نمایشگر رایانه نیاز دارند ، روش ترجیحی ما شامل آخرین نسخه از My Talking Angela 2 که مستقیماً از تلفن شما قابل پخش است. وقتی دنیای شما احساس کسل کننده یا تلاش می کند ، می توانید از آنجلا دیدن کنید ، که از سرگرمی و رنگ می ترکد. هشدار Spoiler: پخت راحتی مجازی درگیر است.

صحبت کردن آنجلا من، یک بازی شبیه سازی دوست ، در اصل در سال 2014 راه اندازی شده است. هفت سال سریع پیش بروید ، و پیگیری طولانی مدت آن در نهایت در اینجا است. چه یک بازی تازه وارد باشید و چه یک بازیکن برگشتی ، توجه به این نکته مهم است که دنیای آنجلا کاملاً متحول شده است. در حالی که گیم پلی بازی همچنان یکسان است – بهترین دوست آنجلا بودن – همه موارد دیگر متفاوت است. او نه تنها یک آپارتمان جدید دارد ، بلکه در یک شهر جدید زندگی می کند ، لباس کمدی جدید پوشیده و انواع مختلفی از پروازهای مکرر را جمع می کند که می تواند او را عملا به هر نقطه از نقشه برساند.

آنجلا بالغ شده است ، این بدان معناست که علایق او نیز بزرگ شده اند. حالا ، او می خواهد شما دو وقت خود را با هم صرف نقاشی ، پخت و مراقبت از گیاهان خود کنید (حتی در زندگی مجازی ، این می تواند یک چالش باشد). خط پایین: دنیای او فضای دنجی است که شما مشتاق فرار از آن بوده اید ، به خصوص پس از یک روز طولانی کار ، خواه شامل ساعت ها تماس ویدئو کنفرانس ، ایستادن روی پاها یا سرگرمی فرزندان در تعطیلات تابستان باشد. مطمئناً ، دویدن سرگرم کننده است ، اما آیا بردن آنجلا در تعطیلات به فرانسه صدای بهتری ندارد؟

پیش رو ، ما جدیدترین ویژگی هایی را که می توانید هنگام بازی به تنهایی یا با تمام خانواده تجربه کنید ، به اشتراک می گذاریم My Talking Angela 2. آماده شوید تا به روشی کاملاً جدید خنک شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>