Naga Munchetty از BBC در مورد Panorama: بیایید در مورد نژاد صحبت کنیم

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 12 مه: ناگا مونچتی در مراسم اعطای جوایز تلویزیونی آکادمی بریتانیا Virgin Media 2019 در تالار جشنواره سلطنتی در تاریخ 12 مه 2019 در لندن ، انگلیس شرکت کرد.  (عکس از جف اسپایسر / گتی ایماژ)

بی بی سی صبحانه مجری Naga Munchetty اخیراً در مورد تجربه خود با نژادپرستی در بی بی سی جدید صحبت کرده است پانوراما مستند. در 8 مارس ، 2021 ، پانوراما: بیایید درباره نژاد صحبت کنیم از بی بی سی وان پخش شد ، و شاهد آن بود که مونچتی در سراسر انگلیس سفر می کند تا با افراد از زمینه های مختلف در مورد داستان نژادپرستی آنها مصاحبه کند. در طول ویژه برنامه یک ساعته ، مونچتی واکنش های اعتراضات زندگی سیاه پوستان را در سال 2020 کاوش کرد ، برخی از سو abuse استفاده های نژادپرستانه ای را که از ارائه در بی بی سی دریافت کرده بود ، کشف کرد و به اشتراک گذاشت که او قبلاً برای صدا زدن به سوus استفاده کنندگان “سخت” شناخته شده است.

مونچتی توضیح داد که احساس سو ofاستفاده برای او در طول یک سال به شدت تحت تأثیر قرار گرفت صبحانه در ژوئیه 2019 ، به دنبال یک توییت نژادپرستانه توسط دونالد ترامپ که تعدادی از سیاستمداران را ترغیب می کرد “به مناطق آلوده به جرم و جنایت که از آنها آمده اند” ترغیب شود ، و یک بیننده پس از اشتراک نظر مونچتی ، شکایت رسمی کرد. او به همسر خود گفت که “هر بار که به من گفته می شود ، به عنوان یک زن رنگین پوست ، به خانه بروم ، به جایی که من آمده ام برگردم ، که در نژادپرستی جای گرفته است. من می توانم تصور کنم که بسیاری از مردم در این کشور کاملاً خشمگین باشید که یک مرد در موقعیت خود احساس می کند خط زدن با استفاده از چنین زبانی درست نیست “. وی در ادامه توضیح داد که “توضیح آن دشوار است و اغلب واضح نیست. مثل این است که وقتی کسی می پرسد ،” واقعاً اهل کجا هستی؟ “. این گویا است – این باعث می شود احساس کنم متعلق نیستم. و اگر تماس بگیرم بیرون ، من دشوار هستم ، صرف نظر از این ، شما را از بین می برد “، او به بینندگان گفت.

تماشا کردن پانوراما: بیایید درباره نژاد صحبت کنیم اکنون در iPlayer BBC.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>