Nando’s از تخفیف جدید NanGo برای بیش از 65 سال استفاده می کند

[ad_1]

Nando’s به تازگی از جدیدترین کمپین خود رونمایی کرده است ، که بیرون کشیدن نان برای یک Nando متشخص را بسیار وسوسه انگیز می کند. اگر از زمان کاهش محدودیت قفل در انگلیس هنوز موفق به دیدن پدربزرگ و مادربزرگ خود نشده اید ، قطعاً اکنون زمان آن است. این کمپین با عنوان # NanGo’s Free ، به بازدیدکنندگان بالای 65 سال 50٪ تخفیف در وعده غذایی خود ، هنگامی که توسط یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستانشان همراه باشد ، ارائه می دهد. این کمپین از 7 تا 9 ژوئن برگزار می شود و هدف آن تشویق جوانان در سراسر کشور است تا پس از یک سال ارتباط محدود به دلیل شیوع ویروس کرونا ، با نزدیکان یا دوستان بزرگتر خود ارتباط برقرار کنند.

این کمپین همچنین در کنار برنامه گسترده اهدای غذا توسط ناندو تحت هدایت جامعه اجرا می شود ، به نام No Chuckin ‘Our Chicken. در نتیجه این برنامه ، از زمان آغاز به کار ، بیش از 600،000 وعده غذایی از طریق خیریه های مختلف غذایی در سراسر انگلیس اهدا شده است. بسیاری از موسسات خیریه به افراد سالخورده در سراسر انگلیس که از خانواده های خودشان غذا ندارند غذا می دهند.

کمپین رایگان # NanGo از 7 تا 9 ژوئن در تمام مناطق ناندو در انگلیس اجرا می شود. برای دسترسی به تخفیف ، مشتریان به سادگی باید در وب سایت Nando ثبت نام کنند. ناندوی گونه شما در انتظار است.

منبع تصویر: Nando’s

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>