Naomi Osaka در حال ایجاد مجموعه ای با Frankies Bikinis است

[ad_1]

تعجب! Frankies Bikinis با نائومی اوزاکا تنیس باز همکاری کرده است تا در اولین مجموعه لباس شنای خود همکاری کند. این ورزشکار در طیف وسیعی از لباس شنا که با همکاری بنیانگذار و مدیر خلاقیت برند Francesca Aiello طراحی شده است ، حس سبک خود را به نمایش می گذارد.

“برای این مجموعه لباس شنا ، من واقعاً می خواستم اسپرت و زنانه را درست مثل سبک خودم ترکیب کنم. من و Francesca سایه های محکمی را با رنگ های جسورانه طراحی کردیم و همچنین شامل بسیاری از چاپ های بازیگوش و پارچه های درخشان برای اضافه کردن برخی از زنانگی بود. من فکر می کنم یک چیز کمی برای همه افراد موجود در این مجموعه ، و این باعث می شود من واقعاً هیجان زده شوم. “

این مجموعه در دو قطره منتشر می شود. اولین قطره در 10 مه منتشر می شود و “چاپ های سرگرم کننده ، دخترانه و سایه های جدید” تمرکز دارد. این برند چاپ های جدیدی را با نام های “گل نخود شیرین” ، “نوار کتابخانه” و “آب نبات” به نمایش می گذارد. همچنین این نمایشگر امضای نائومی Osaka One Piece است که یک صفحه یقه دار به سبک یقه دار است و دارای یک قسمت تحتانی با پوشش قابل تنظیم و یک کراوات در کمر است.

قطره دوم ، که در تاریخ 19 مه منتشر می شود ، قطعات ورزشی بیشتری مانند برش های تمیز شکل ، تکه های کمر بالا ، جزئیات کراوات ، دامن شنای جدید این برند و یک سارافون متناسب را شامل می شود. همه سبک ها در اندازه های XS-XL ارائه می شوند ، سبک های انتخابی حداکثر 2XL ارائه می شوند و قیمت ها از 60 تا 140 £ است.

شما می توانید مجموعه Frankies Bikinis x Naomi Osaka را از روز دوشنبه ، 10 مه ، ساعت 9 صبح PT (5 بعد از ظهر BST) از طریق سایت frankiesbikinis.com خریداری کنید. نگاهی به کمپین پیش رو بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>