Nexxus Curl Define Line پروتئین را بدون ایجاد موهای طبیعی شکننده اضافه می کند | مرور

[ad_1]

سخت ، شکننده ، تسلیم ناپذیر – اینها صفتهایی نیستند که می خواهید موهای خود را توصیف کنید. اما اولین باری که از درمان پروتئین به امید تقویت فرهای 4B استفاده کردم ، آنها به کلاه ایمنی تبدیل شدند. فریزر بل ، رهبر بینش علمی Nexxus ، می گوید ، این احتمالاً به این دلیل است که پروتئین های کراتینه این فرمول به جای نفوذ به آن ، در بالای موهای من قرار می گیرند. بل و تیم او 10 سال طول کشید تا یک راه حل جایگزین ، طیف وسیعی از محصولات پروتئینی متناسب با موهای فر طبیعی تهیه کنند: Nexxus Curl Define دامنه.

به طور کلی ، وقتی متوجه می شوم که در اطراف خط موی من بیش از حد از پف های Afro خیس خورده وجود دارد ، یا موهای ریخته شده اضافی در سطل آشغال من وجود دارد ، موهای فر به طور ذاتی شکننده هستند. “موهای بسیار بسیار مجعد به خصوص مستعد شکستن هستند [because you] همه این پیچش ها و پیچش های طبیعی را در فیبر داشته باشید ، “بل می گوید:” وقتی یک فیبر را با پیچ و تابهای طبیعی زیاد می کنید ، غلظت استرس زیادی پیدا می کنید و فیبر می تواند در جایی که این غلظت های استرس بالا هستند از بین برود. ” مراحل منظم روز شستشو مانند آویزان شدن و پیچاندن ، که فیبر را مستقیم می کشد ، می تواند فر کند و محکم می شود.

شیمی دان آرایشی و بهداشتی Ni’Kita Wilson می گوید: “پروتئین ها می توانند جای رشته های آسیب دیده مو را پر کنند.” “این [shores] نقاط ضعف را افزایش داده و تخلخل را کاهش می دهد تا به کنترل جریان آب در رشته ها و خارج آنها کمک کند. “

بنابراین ، به نظر ضد عادی است ، اما تعادل خوب پروتئین می تواند به مرطوب نگه داشتن مو کمک کند … اگر درست انجام شود. اما تا زمانی که من خط Nexxus Curl Define را امتحان نکردم ، فکر نمی کردم محصولات پروتئینی در واقع احساس نرم بودن موهای من را ایجاد کنند.

دانشمندان Nexxus مطالعه ساختار مو را در سطح مولکولی آغاز کردند: آنها کشف کردند که موهای فر دارای پروتئین های غنی از دو آمینو اسید خاص – گلیسین و سرین هستند تا موهای صاف. بنابراین درمان فرها با پروتئین های ابریشم (که به طور طبیعی سرشار از گلیسین و سرین هستند) بهتر از پروتئین های کراتینی است که معمولاً در مراقبت از مو پیدا می کنید.

این تحقیق در Nexxus Curl Define ، یک سری از شامپوها ، نرم کننده ها و محصولات درمانی به اوج خود رسیده است. هر فرمول با پروتئین ابریشم تزریق می شود ، که اسیدهای آمینه آن در هسته موهای فرفری کار می کند. بل و تیم وی اطمینان حاصل کردند که این خط تعادل مناسبی ایجاد می کند زیرا در حالی که برخی از انواع موها به پروتئین زیادی برای دوباره پر کردن کراتین احتیاج دارند که به طور طبیعی در اثر مدل دادن به گرما از بین می رود ، موهای طبیعی کمتر دستکاری می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>