Nicki Minaj آرایش خود را انجام داد و آن را در اینستاگرام نشان داد – به ویدیو مراجعه کنید

[ad_1]

نیکی میناژ بیشتر سال 2021 را به فکر تجارت خود و مراقبت از نوزاد جدید (شایان ستایش) خود گذرانده است. و به عنوان یک مادر برای اولین بار در یک بیماری همه گیر ، چه کسی می تواند او را سرزنش کند؟ به سختی یک صدای زنگ از ملکه شنیدیم تا اینکه 10 مه هنگامی که او عکسی از خودش به اشتراک گذاشت که چیزی غیر از یک جفت Crocs صورتی تزئین شده با دو بالش صورتی در بدن نگه داشته بود. او عکس را به عنوان تیزر موسیقی برخی از موسیقی آینده خود که در راه داشت ، برداشت – انتشار مجدد میکس تیپ “Beam Me Up Scotty” در سال 2009.

و به نظر می رسد که او به این زودی ها اجازه نمی دهد آن کروک صورتی را از گردن ما جدا کند. برای خوشحالی باربز ، او مرتباً در اینستاگرام پست ارسال می کند و این بار ، خواننده رپ کوئینز به هواداران نشان می دهد که فقط قلم استعداد ندارد – او همچنین با قلم مو آرایش مهارت دارد.

دیونته گری آرایشگر (برای بسیاری معروف به Arrogant Tae) ویدئویی از میناژ را با کلاه گیس سیاه جت به اشتراک گذاشت و چای را به هوادارانش چسباند. همانطور که لبه های او را لمس می کند ، میناژ به سبک سلفی ضبط می کند و می گوید: “وقتی آرایش خود را انجام می دهید و فکر می کنید زیبا هستید بنابراین فقط فیلم های سلفی می گیرید زیرا کاری برای انجام کار ندارید.”

پایگاه او به نظر می رسد بی عیب و نقص با برنز بزرگ و براق Glowy و رژگونه به صورت یکپارچه روی گونه های او مخلوط شده و گرمای خوبی به صورت او می بخشد. او آرایش چشم خود را کاملا خنثی نگه می دارد ، اضافه کردن تعریف با سایه های قهوه ای در چین ، یک بال ضخیم روی درب ، و برخی از مژه های طولانی. البته او نمی توانست لب صورتی را فراموش کند. او روی یک رنگ صورتی براق و کودکانه نقاشی کرد که ما را یاد رژ لب “Pinkprint” او از همکاری MAC 2017 خود می اندازد.

گرچه نظرات بیشتر با ستایش پر بود ، چند ترول مجبور شدند مداخله کنند و گفتند که او باید مبتدی باشید زیرا آستر او ناهموار بود. میناج به سرعت هوا را در نظرات پاک کرد: “من در واقع همیشه خط چشم خود را انجام می دهم”. “بنابراین برای ppl که می گوید حتی نیست ، من در 10 سال گذشته شیلی آستر خودم را انجام داده ام.” او تازه در این مورد نیست ، شیرینی، او به این واقعیت دارد!

در این ویدئو ، میناج می گوید که ممکن است شروع به شارژ خدمات برای مردم کند و منجر به خنده های گری شود. اما میناژ قبل از اینکه بپرسد “نرخ من چقدر باید باشد” به همه اطمینان می دهد که “مرده” است. گری ابتدا 1000 دلار پیشنهاد داد ، که برای ملکه بسیار کم بود ، بنابراین او آن را به 5000 دلار رساند ، قیمت بسیار مناسب تر. منظورم این است که او Nicki Minaj ، Nicki Lewinsky ، Nicki the Ninja ، Nicki the Boss ، Nicki the Harajuku Barbie و حالا Nicki MUA است. شما فقط باید دلار بالایی بپردازید تا چهره خود را از چنین افسانه ای رد کنید.


بیشتر بخوانید داستان های مربوط به آرایش تابستانی:


اکنون تمام مراحل کار یک سرویس بهداشتی را از ابتدا تا انتها تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>