Nicola Peltz Borrows Bustier از گنجه ویکتوریا بکهام

[ad_1]

تصور کنید نه تنها شیک ترین مادرشوهر در همه زمان ها باشد ، بلکه به کمد لباس های این سبک نماد و طراح مد نیز دسترسی داشته باشید. خوب ، اخیراً مورد توجه من قرار گرفته است که نیکولا پلتز در واقع است که مبارک است و بیش از یک بار لباس از کمد ویکتوریا بکهام قرض گرفته است.

از زمان ملاقات با بروکلین بکهام ، نیکولا قبلاً بعنوان سفیر نام تجاری غیر رسمی نام تجاری مشهور طراح ، خواه در جلد Vogue آلمان با نامزدش یا در خواستگاری باشکوهش. این به خودی خود کافی است تا من را حسادت کند ، اما اکنون این واقعیت وجود دارد که او از کمد Posh Spice نیز سرقت می کند.

روز چهارشنبه ، مادر چهار فرزند عکسی از بازیگر زن را در یک لباس توری توری گل به اشتراک گذاشت و نوشت: “به نظر می رسد خانم بکهام آینده دوباره در کمد لباس من بوده است! @ nicolaannepeltz … ” بالایی که ویکتوریا در ماه ژانویه پوشیده بود ، به نظر می رسد از مجموعه قبل از بهار / تابستان 2021 باشد. او که جامه شلوار جین را با یک ژاکت تاکسیدو برش خورده و یک شلوار دوخته شده جفت کرده بود ، توضیح داد که این ظاهر یکی از مورد علاقه های او از بین خط است. پیش رو ، عکسهای ویکتوریا و نیکولا را که این قطعه را پوشیده اند بررسی کنید و آماده شوید تا در حسادت من به من بپیوندید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>