Nordstrom Inclusive Beauty: 12 مارک زیبایی سیاه پوست برای خرید

[ad_1]

اگر مکرر هستید نوردستروم خریدار ، ما اخبار هیجان انگیزی برای شما داریم: تعهد این غول خرده فروشی در گسترش انتخاب زیبایی و پر کردن قفسه های خود (اعم از مجازی و فیزیکی) با مارک های متنوع که به مصرف کنندگان سیاه و قهوه ای خدمت می کند و اغلب در بازار زیبایی مورد بی توجهی قرار گرفته و یا کمتر مورد توجه قرار گرفته اند. این غول خرده فروشی برای اولین بار در اکتبر سال 2020 راه اندازی شد زیبایی فراگیر این دسته همچنان در حال رشد است و مارک های زیبایی باورنکردنی و ابتکاری بیشتری را به مالکیت سیاه به مجموعه خود اضافه می کند.

بسیاری از برندگان جایزه Best of Beauty and Readers ‘Choice Award را در میان پیشنهادات پر ستاره پیدا خواهید کرد که اکنون شامل نانوایی زیبایی، کودک ترس، بریژئو، گشودن نشده، و زیبایی اووما. Nordstrom این بخش را به عنوان “مجموعه ای متشکل از محصولات ایجاد شده برای همه ، صرف نظر از نوع پوست یا مو ، رنگ ، رنگ چهره یا بافت” توصیف می کند – یعنی همان استاندارد پایه برای کل صنعت زیبایی.

البته ، ما قدردانی می کنیم که چنین شرکت همه گیر حاضر در اولویت قرار دادن مارک های متعلق به سیاه و سفید و روشن کردن همه مارک های سخت ایندی است که در پشت صحنه کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان سیاه پوست در یک صنعت هنوز دیده می شوند ، شنیده می شوند و نماینده آنها هستند. تا حد زیادی توسط مردان سفیدپوست رهبری می شود. و هنگامی که به شما می گوییم این مارک ها برخی از محصولات آرایش ، مراقبت از مو و مراقبت از پوست مورد علاقه ما را در بازار تشکیل می دهند ، به ما اعتماد کنید.

اکنون ، بدون هیچ زحمتی بیشتر ، در بخش زیبایی Inclusive Nordstrom خرید کنید تا موارد ضروری جدید خود را برای سال 2021 و بعد از آن پیدا کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>