Normani و Cardi B برای موزیک ویدیوی “Wild Slide” با هم تیم می شوند

[ad_1]

نورمني بالاخره با موسيقي جديد بازگشت! پنجشنبه شب ، این خواننده 25 ساله آخرین تک آهنگ خود را با عنوان “Wild Side” که تنها و تنها Cardi B. را شامل می شود ، کنار گذاشت. این آهنگ به آرامی ساخته می شود ، اما در سراسر آن سکسی است ، و موسیقی ویدئویی که باعث ایجاد لرز می شود دارای چندین آوانت است – نگاه های گارد ، مجموعه های سینمایی و رقص های دقیق. در یک ویتنام ، نورمانی با یک تصویر آینه ای از خودش می رقصد. واقعاً وحشی.

اوایل این هفته نورمن وقتی تمام حساب اینستاگرام خود را تمیز پاک کرد ، این آهنگ را اذیت کرد ، و فقط یک ویدیو از ماه فوریه باقی گذاشت که شامل کلیپی از آهنگ بود. او بعداً عکس زیبایی از لباسهای چاپ پلنگ از موزیک ویدئو منتشر کرد. البته این اولین باری نیست که نورمانی و کاردی برای یک موزیک ویدئو حماسی با هم همکاری می کنند. نورمانی قبلاً در آلبوم سال 2020 در WI موسیقی كاردی B و Megan Thee Stallion كاملاً كاملا ساخته است. ما نمی توانیم بشنویم كه موسیقی دیگری كه Normani برای ما ذخیره كرده است. در ضمن موزیک ویدیوی او را با Cardi B در بالا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>