Nyx در حال راه اندازی مجموعه Tetris با پالت سایه چشم 80 تایی است – نقد ، عکس ها

[ad_1]

من نارنجی را از چین تا چشم خارجی ام گسترش دادم ، و یک شکل کمی مثلثی ایجاد کردم ، که تا انتهای ابرو کشیده شده است. من تصمیم گرفتم که می خواهم براق و براق برنز و نارنجی تقریباً مانند یک امبره با یکدیگر مخلوط شوند. بنابراین ، من از یک سایه سایه ای استفاده کردم تا سایه برنز را در نیمه داخلی درب خود بزنم ، اطمینان حاصل کنم که مقدار زیادی از آن را روی آن نارنجی مات که به زیبایی ترکیب شده است ، نگیرم.

سپس سایه متالیک دیگر را گرفتم و از جایی که برنز به گوشه بیرونی درب من ختم شد ، ضربه زدم. دو سایه sparkly به خوبی رنگدانه شده و به طور یکپارچه در یکدیگر ذوب می شوند ، و این باعث هیجان من شد.

من براق کننده سفید مایل به زرد را به گوشه داخلی خود اضافه کردم (و آن را با کمی برنز مخلوط کردم زیرا برای سلیقه من خیلی سبک بود) قبل از اینکه خط مژه پایین خود را با سایه نارنجی مات قرار دهم. برای به پایان رساندن آرایش چشم ، از چند لایه ریمل استفاده کردم و همه کارم تمام شد. این آرایش چشم غروب آفتاب بسیار زیبا به نظر می رسید و سایه ها مطابق با استانداردهای من بودند. برای بدست آوردن رنگدانه ای که دوست دارم لازم نبود خیلی سخت کار کنم.

پوشیدن لب براق کره ای Artistry Combo Hard Drop و کره پرالین از Tetris Lip Kit 2حسن نیت ارائه می دهد موضوع

چند ظاهر دیگر با این پالت ایجاد کردم – یکی با استفاده از Artistry Combo “Hard Drop” و سپس سایر موارد بر اساس تنظیمات شخصی من. من با یک چشم دودی زیتونی براق و یک ظاهر ساده صورتی و مروارید ظاهر شدم که بسیار زیبا بود. در کل ، من از نتایج این پالت خوشحال شدم.

پوشیدن لب براق کره کیک آنجل فود از تتریس لب کیت 2 با آستر قهوه ایحسن نیت ارائه می دهد موضوع
حسن نیت ارائه می دهد موضوع

با پرداخت 45 دلار می توانید Tetris Jumbo Palette را از سایت nyxcosmetics.com تهیه کنید و از 4 آوریل می توانید آن را در سایت ulta.com خریداری کنید. شما همچنین می توانید Tetris Epic Liner Kit (30 دلار) را با پنج خط چشم در سایه های صورتی ، زرد ، گل مایل به قرمز ، آبی روشن و سفید بدست آورید. همچنین روی شیر: دو کیت لب تتریس (8 دلار) ، با براقیت برهنه و آستر مکمل. این کیت ها سایه های موجود را دارند و در هر دو سایت موجود خواهند بود.

Nyx Professional Makeup Tetris Jumbo Shadow Palette

Nyx Professional Makeup Tetris Jumbo Shadow Palette

45 دلار

آرایش حرفه ای Nyx

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>