OOO-Ing Studio سالن است که در تایوان مجدداً رنگ را بازآفرینی می کند – مصاحبه

[ad_1]

شما یک رنگ شناس شگفت انگیز را می بینید که کارهای او را در شبکه های اجتماعی می بینید. و اگر الگوریتم به نفع شما باشد ، ممکن است در دنیایی که رنگدانه های غنی – نارنگی ، صورتی داغ ، آبی قطبی – بر روی سرهای یکسان پویا قرار دارند ، دو برابر ضربه بزنید. مجموعه ای از مشتریان ، زیر دست نه یک ، بلکه دو هنرمند که امکان رنگ را به سطح بعدی می رسانند.

می زیوانگ و وسلی وی پنج سال پیش ملاقات کردند و از آن زمان در منطقه نانتون شهر تایچونگ تایوان یک مدینه فاضله فنی را تراشیده اند. هر دوی آنها به عنوان دستیار آرایشگر – Ziwang به مدت دو سال ، وی برای چهار سال – قبل از اینکه خودشان دست به کار شوند ، کار کردند. در سال 2019 ، زیوانگ استودیوی OOO-ing را با شریک زندگی خود ، لایت افتتاح کرد و وی را به همکاری با آنها دعوت کرد.

با احترام از می زیوانگ

نمونه کارهای جداگانه آنها ترکیبی از نگاههای عمیقاً نوستالژیک مربوط به دوران Y2K و جامعه ای بسیار آینده نگرانه است که در آن رنگهای روشن بی رنگ و جدید هستند. وی وقتی موها را رنگ می کند ، دوست دارد کمی از رشد جدید را به عنوان راهی برای جشن گرفتن و حفظ زیبایی موهای سیاه و سفید طبیعی و طبیعی مشتریانش ، در معرض دید قرار دهد. از طرف دیگر ، Ziwang دوست دارد با تکنیک های مختلف ترکیب بازی کند که رنگ های واضح و واضح را برجسته می کند. او می گوید: “من حالت رنگی شیب دار یا بلوک را ترجیح می دهم.” جذابیت. “این دو روش باعث می شود رنگ از شدت کمتری برخوردار شود و طبیعی تر به نظر برسد.”

از نظر زیوانگ و وی ، ترکیب برش های آزمایشی با رنگ موی روشن معتبرترین راه برای برقراری ارتباط با طیف زیبایی از احساساتی است که خلاقان دارند. وی می گوید: “آفرینش برای بیان افکار هنرمندان باید از طریق رنگ انجام شود زیرا این رنگ نوعی زبان است.” هر انتخاب رنگ بر اساس سبک شخصی مشتری است ، سپس از طریق لنزهای Ziwang و Wei که همچنین از فیلم ، نقاشی و موسیقی الهام گرفته شده اند ، تفسیر می شود. نتیجه یک ارائه نفسگیر است که به فریب ها دامن می زند در حالی که به نظر جهنمی جالب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>