Orangetheory Fitness کلاسهای زنده Orangetheory را راه اندازی می کند

[ad_1]

با بسته شدن سالن های ورزشی به دلیل قفل شدن در سراسر کشور ، ممکن است کلاس مورد علاقه خود را در Orangetheory Fitness از دست بدهید. و اگرچه OTF کلاسهای مجازی را در YouTube برگزار کرده است ، اما این همان تجربه کار در زمان واقعی با مربیان مورد علاقه و ردیابی ضربان قلب در مناطق سبز ، نارنجی و قرمز نیست.

اکنون ، استودیوی معروف تناسب اندام اعلام کرده است که اگر عضو تناسب اندام Orangetheory هستید ، کلاس های Orangetheory Live به صورت آنلاین از طریق دسک تاپ یا لپ تاپ در دسترس هستند. OT Live در یک پلتفرم اختصاصی پخش جریانی که توسط این برند ساخته شده است پخش می شود ، بنابراین لازم نیست نگران هرگونه اتفاق ناخوشایند Zoom باشید ، اگرچه قادر به تعامل با مربی و سایر اعضا خواهید بود. بهترین قسمت در مورد این فناوری؟ برای اتصال به سیستم عامل می توانید از مانیتور ضربان قلب OTF خود استفاده کنید – بخشی از فناوری که به شما می گوید چه مدت در مناطق نارنجی و قرمز صرف کرده اید و به نقاط کافی Splat رسیده اید. در این زمان ، OTbeat Link ، که با Apple Watch کار می کند ، به Orangetheory Live متصل نمی شود ، اما OTbeat Burn شما اتصال می یابد.

Orangetheory Live برای اعضای فعلی Orangetheory قابل دسترسی است (همه مکانهای OTF حق رای دادن دارند ، بنابراین شما باید در استودیوی محلی خود عضو شوید) ، بنابراین اگر عضویتی ندارید ، برای دسترسی به کلاسهای زنده باید ثبت نام کنید. شما می توانید استودیوی محلی خود را در اینجا پیدا کنید ، و می تواند شما را در مورد ردیف عضویت و قیمت گذاری برای هر کلاس محل زندگی شما آگاه کند. هزینه یک عضویت و کلاسهای ترک تحصیلی ، از جمله برای داخل و خارج از استودیو ، به قیمت استودیوی محلی شما بستگی دارد. اکثر استودیوها کلاس اول شما را رایگان ارائه می دهند ، بنابراین اگر قبلاً به Orangetheory نرفته اید ، می توانید آن را بدون هزینه (به صورت زنده یا در استودیو) امتحان کنید.

حتی اگر تردمیل یا پاروزنی ندارید ، باز هم می توانید از کلاس های زنده خود بیشترین بهره را ببرید. یک سخنگوی Orangetheory به POPSUGAR گفت که آنها طبق کلاسهای سنتی Orangetheory مدل سازی می شوند ، بنابراین یک قسمت کاردیو و همچنین یک بخش تمرینات قدرتی وجود دارد و تمرینات قالب تمرینات استقامت ، قدرت و قدرت استودیو را دارند. در حال حاضر ، دمبل توصیه می شود ، اما نیازی به آن نیست ، و سخنگوی گفت که Orangetheory ممکن است فرمت های اضافی را که ممکن است باند های غنیمت و سایر تجهیزات را در آینده داشته باشد ، ارائه دهد. کفش های ورزشی خود را ببندید ، روی مانیتور ضربان قلب خود ببندید و برای کسب آن امتیازات Splat آماده شوید!

منبع تصویر: Orangetheory Fitness

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>