Ozohu Adoh در مورد ترک شغل و راه اندازی یک نام تجاری زیبایی

[ad_1]

اغلب اوقات ، بهترین داستان های زیبایی ناگفته می مانند ، این فقط براساس رنگ پوست ، مذهب ، بیان جنسیتی ، ناتوانی یا وضعیت اقتصادی اجتماعی فرد است. در اینجا ، ما میکروفون را به برخی از بلند پروازانه ترین و با استعدادترین صداهای صنعت منتقل می کنیم تا آنها بتوانند ، به قول خودشان ، داستان جالب توجهی راجع به چگونگی پیدایش – و اینکه چگونه از زیبایی برای تغییر صدا استفاده می کنند ، به اشتراک بگذارند. جهان برای بهتر. مرحله بعدی: Ozohu Adoh بنیانگذار مارک تمیز کننده پوست ، Epara.

من سابقه زیبایی ندارم و در کار قبلی خودم که در زمینه استراتژی و امور مالی کار می کردم خوب کار می کردم ، اما همه چیز را کنار گذاشتم تا مارک مراقبت از پوست خود را ایجاد کنم. داشتم از دید یک مشتری می آمدم. این کاری نبود که من برای پول درآوردن انجام دهم. من این کار را از محل نیاز شخصی انجام دادم.

من نمایندگی زیادی نمی دیدم. این فقط در بازاریابی نیست – این فقط سیلی زدن به زنی است که شبیه من به محصول شماست ، حتی اگر این یک مشکل در صنعت نیز باشد. مشکل بزرگتر این بود که محصولات خود برخی از نیازهای خاص زنان رنگین پوستی را در نظر نمی گرفتند. این امر با مواردی مانند هایپرپیگمنتیشن بسیار مرتبط است.

معمولاً روشی که مارکها برای hyperpigmentation استفاده می کنند شامل سفید شدن و روشن شدن پوست افراد است و من فکر کردم که این مسئله مشکل ساز است. من نمی خواهم رنگ پوستم را تغییر دهم. من فقط می خواهم بهترین نسخه از پوستم را داشته باشم. گاهی اوقات افراد این دو مورد را با هم مخلوط می کنند – داشتن “پوست خوب” و تغییر دادن پوست شما به گونه ای ایده آل. لازم بود به آن نکته بپردازم.

دلیل اینکه من حتی در وهله اول حتی به ایجاد یک مارک تجاری فکر کردم این است که من شخصاً با مشکلاتی در پوست خود روبرو می شدم و تشخیص اینکه چه اشتباهی انجام شده برای متخصصین پوست که در آن زمان می دیدم بسیار سخت بود. آن وقت بود که به ذهنم خطور کرد که معمولاً در افرادی که رنگ پوست تیره دارند ، مشکلات پوستی ایجاد می شود ، زیرا آنها متفاوت ظاهر می شوند ، به درستی تشخیص داده نمی شوند. من خیلی چیزها را امتحان می کردم – محصولات درجه پزشکی ، محصولات درجه لوازم آرایشی – و آنها فقط باعث تسکین موقتی من می شوند. واقعاً ناامیدکننده بود. سرانجام به این نتیجه رسیدم که می خواهم تحقیق انجام دهم ، و شروع به آشفتگی با گیاهان مختلف آفریقایی کردم تا بفهمم چه ترکیبی از مواد در واقع برای من مفید است.

من هیچ برنامه ای برای تجاری سازی محصولاتم نداشتم تا اینکه مردم گفتند: “آه ، پوست شما واقعا بهبود یافته است. چه اتفاقی می افتد؟” من اجازه دادم مردم آنها را امتحان کنند و سپس آنها به من برگشتند و گفتند: “این چیزها واقعا خوب است!” آن زمان بود که به فکر راه اندازی یک برند افتادم. از آنجا که من عادت داشتم نوع خاصی از محصولات مراقبت از پوست را بخرم ، لازم بود اطمینان حاصل کنم که محصولی را که به بازار می آوردم موقعیت مشابهی داشته باشد.

من می خواستم اطمینان حاصل کنم که زنان رنگین پوست می توانند با محصولات با کیفیت ، خوب در نظر گرفته و ارائه شده همراه باشند.

بزرگترین چالش من دسترسی به توزیع بود. مناطق خاصی وجود دارد که شما دروازه بان دارید و اگر دروازه بان متوجه نشود که می خواهید چه کاری انجام دهید – اگر عموم مردم ببینند که شما در حال ایجاد یک مارک برای زنان رنگارنگ هستید – آنها می پرسند “چرا یک مارک برای زنان رنگین پوست؟ همه ما پوست یکسانی داریم. ” نه ، ما نمی کنیم احتمالاً همه ما از مشکلات مشابهی رنج می بریم ، اما نحوه بروز آن در رنگ های مختلف پوست. . . این یک تفاوت مهم دارد و ما باید از این تفاوت های ظریف قدردانی کنیم تا هنگام ایجاد یک محصول ، طیف گسترده ای از مشکلات وجود داشته باشد که بتوانید آنها را برطرف کنید.

اگر به بسیاری از فروشگاه های گوشه و کنار انگلیس بروید ، کالاهایی با رنگ زنان را مشاهده خواهید کرد که به خوبی ارائه نشده اند. من فکر کردم ، به عنوان یک حرفه ای کار با درآمد یکبار مصرف ، می خواهم روی محصولات خوبی برای خودم سرمایه گذاری کنم. پس چرا وقتی می خواهم برای افرادی مثل خودم محصولات بخرم ، محصولات همیشه به نظر می رسد فرعی؟ آنها فقط خیلی خوب به نظر نمی رسیدند. بنابراین احساس کردم که باید آن را تغییر دهیم. من می خواستم اطمینان حاصل کنم که زنان رنگین پوست می توانند با محصولات با کیفیت ، خوب در نظر گرفته و ارائه شده همراه باشند.

مردم شروع به درک تفاوت های ظریف در پذیرایی از گروهی می کنند که مدتهاست از خدمات کافی برخوردار نیستند. من می دانستم که زنانی مثل خودم حاضر به خرج کردن پول هستند و می خواستم اطمینان حاصل کنم که وقتی اپرا را در فروشگاه ها پیدا کردی ، مورد پذیرش و توجه قرار خواهی گرفت.

منبع تصویر: Epara

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>