Pai Skincare نقد و بررسی The Impossible Glow Bronzing Drops

[ad_1]

به نظر من هرگز چیز بدی نیست به نظر من. به همین دلیل است که من از نظر مذهبی در تمام طول سال از خود برنزه کننده استفاده می کنم و استفاده از برنز را فراموش نمی کنم این وسواس در ایجاد دوباره آن درخشش پس از تعطیلات باعث می شود که من محصولات جدید و مهیج زیادی را کشف کنم ، مانند Pai The Impossible Glow Hyaluronic Acid & Sea Kelp Bronzing Drops.

به عنوان یک مارک مراقبت از پوست ، این قطره های رنگی اولین ورود Pai به هر ماده آرایشی مجاور است. بطری همراه با قطره چکان ، مانند سرم است ، اما به جای یک مایع شفاف در داخل ، یک رنگدانه زیبا ، عمیق ، طلایی و مسی با براق شدن کمی وجود دارد. مانند هایلایتر مایع اعمال می شود اما به جای اینکه آن را روی نقاط بلند صورت خود متمرکز کنید ، آن را کاملاً استفاده می کنید. این ماده نه تنها به برنز شدن فوری پوست کمک می کند ، بلکه با مواد دوستدار پوست مانند اسید هیالورونیک و جلبک دریایی برای آبرسانی و ویتامین C برای درخشش بیشتر که به شما می چسبد ، فرموله شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>